Jedinečná akcia na permanentku na 5 vstupov do krykokomory a hyperbarickej komory iba za 370 €

Pretože vás počúvame a záleží nám na maximalizácii účinkov našich procedúr, prinášame vám jedinečnú akciu na permanentku na návštevu hyperbarickej komory a kryokomory. Počas celého februára pri kúpe permanentky na 5 vstupov do kryokomory a hyperbarickej komory zaplatíte 370 €, ušetríte tak až 100 € oproti bežnej cene.

Kryoterapia je v súčasnosti jednou z najvyhľadávanejších metód vystavenia tela extrémnemu suchému chladu (až -95°C) za účelom stimulácie fyzického a mentálneho zdravia. Ľudský organizmus sa dostane do stavu, kedy sa zvýši cirkulácia krvi a aktivujú sa protizápalové procesy v tele. Do tela sa uvoľňujú hormóny, ktoré prispievajú k celkovému zlepšeniu kondície a pocitu šťastia. Po návšteve kryokomory je preto ideálne prejsť do hyperbarickej komory, kde pri regeneračnom podtlaku 33kPa inhalujete vysokokoncentrovaný kyslík. Prináša dobrú náladu, viditeľné omladenie, zoštíhlenie, prevenciu proti cievnym príhodám, pri nespavosti. Kyslík všeobecne pôsobí proti vnútorným, aj vonkajším zápalom, pričom pretlak zaručuje transport skoncentrovaného kyslíka to všetkých tkanív. Transport ionizovaného kyslíka je úžasnou pomôckou pri liečbe onkologických a autoimunitných ochorení. Hodinový pobyt je vhodný aj pre športovcov na rast svalstva a jeho regeneráciu.

 

Doprajte si tak jedinečné spojenie dvoch výnimočných procedúr, ktoré naši klienti milujú a cestujú za nimi dokonca zo zahraničia. Bežná cena na 5 vstupov do kryokomory a 5 vstupov do hyperbarickej komory je 470 €, v akcii počas februára zaplatíte len 370 €. Využite túto akciu a ušetrite 100€.

  • Čas: 60 min,
  • Pôvodná cena: 470
  • Akciová cena: 370