Nasledujeme svetové trendy v kyslíkovej terapii. Už ste o nich počuli?

Nasledujeme svetové trendy v kyslíkovej terapii. Už ste o nich počuli?16. novembra 2018

Kyslíkové terapie sú už dlhodobo súčasťou našej ponuky procedúr. Vieme totiž, akú dôležitú úlohu zohráva kyslík v našom organizme. Preto vám denno-denne poskytujeme inhalácie 95%tného koncentrovaného kyslíka, vďaka ktorému vitalizujete svoj organizmus a dodáte energiu svojim bunkám.

Keďže neustále sledujeme nové výskumy a trendy v kyslíkových terapiách, prinášame vám jedinečné procedúry, ktoré nájdete iba u nás v Oxyslovakia v IEM SPA. Ide o personalizované kyslíkové terapie. Priamo na mieru klienta, pred procedúrou, bude namiešaná individuálna zmes v inhalačných bankách. Tak dostanete okrem vysokého obsahu kyslíka presne to, čo v danej chvíli váš organizmus potrebuje.

 

V ponuke máme viacero druhov personalizovaných kyslíkových terapií, napríklad ALLERGY OXYGEN THERAPY, teda kyslíková terapia na zmiernenie alergií. Terapeuticky namiešaný pomer esenciálnych olejov levandule, mäty, čajovníka, vôňovca a citrónovníka v koncentrácii s 95% kyslíkom, obohateným o hydratáciu je vhodný pre všetkých s občasne či pravidelne prepukajúcou alergiou. Procedúra zmierňuje príznaky alergie, kedže pri tejto procedúre dostanete antialergickú zmes zvnútra aj zvonka.

Alebo vás môžno viac osloví IMUNITY IMPACT OXYGEN THERAPY, teda kyslíková terapia na posilnenie imunity. Táto inhalácia je ideálna počas jesenného a zimného obdobia. Prirodzene protizápalový koncentrovaný kyslík túto zmes z klinčekovca, škoricovníka, eukalyptu, rozmarínu a kadidlovníka rozvedie a posilní tak vašu imunitu.

Ku akejkoľvek personalizovanej inhalácii si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia vášho make-upu a účesu. Tak neváhajte a objednajte si svoju procedúru ešte dnes.