Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

Čerstvá šťava z ovocia a zeleniny je ako infúzia. Neobsahuje dužinu a tak ju žalúdok nemusí spracovávať, ale vitamíny a minerály posiela rovno tam, kde sú potrebné. Niektoré šťavy dodajú telu viac železa, iné vitamín C, alebo povzbudia bunky poriadnou dávkou chlorofylu. Jedno však majú všetky spoločné. Posilnia imunitu, revitalizujú myseľ a doplnia zdravú energiu. Práve to je ten dôvod, prečo sme sa v rámci nášho konceptu spojili so spoločnosťou Fach Bratislava a ponúkame Vám šťavy pripravované špeciálnou technológiou coldpress.

Detox alebo deň, ktorý nie je ako každý iný
Ak Vás zaujíma zdravý životný štýl rovnako ako nás a chcete spraviť pre svoje telo spraviť niečo naviac, ponúkame Vám v našom Beauty Bare možnosť jednodňového detoxu, ktorý obsahuje 6 veľkých fliaš štiav, fľašku aktívneho čierneho uhlia na očistu organizmu a jeden koncentrovaný shot pre extra dávku zdravia. Pýtate sa čo s nimi? Všetky vypijete v priebehu jedného dňa. Budú plnohodnotnou náhradou jedla a obrovskou dávkou vitamínov a minerálov. Túto jednodňovú kúru si môžete dopriať raz alebo aj pravidelne. Jej základom je však to, že všetku stravu v daný deň nahradíte iba šťavami. Telo sa prečistí, revitalizuje a všetky bunky dostanú novú živú energiu.

Využite naše akcie

Akcia

TELO

Exilis Body – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela za akciovú cenu iba 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

„YOUNG AND BEAUTIFUL“ 50 minút za akciovú cenu 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

Exilis Face – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tváre za akciovú cenu 120€

Chcem vedieť viac

Novinky

Ako vám môže pomôcť novinka v IEM SPA
ionizovaný kyslík ?

Počuli ste už o „vitamínoch vzduchu?” Tak sa ľudovo vraví elektrickým kladným a záporným časticiam vo vzduchu. Ich nerovnováha je hlavne v mestách kvôli smogu a elektrosmogu. Prevažujú totiž kladne nabité častice a spôsobujú stres a disbalanciu v organizme. Nový generátor kyslíka však generuje okrem 98% kyslíka navyše aj záporné ióny …

Viac o novinkách