Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Nastreľovanie náušníc je oproti klasickému prepichnutiu ucha ihlou, modernejšou metódou, ktorá je oveľa šetrnejšia a menej stresujúca. Pri tejto metóde sa používa špeciálna nastreľovacia pištoľ, do ktorej sa vloží náušnica priamo z hermeticky uzavretého sterilného obalu.

Náušnica sa nastreľuje do vydezinfikovaného ušného lalôčika, na ktorý si vopred naznačíme špeciálnou fixkou miesto pre náušnicu. Nastrelovanie náušníc je určené pre všetky vekové kategórie. Aplikácia je minimálne bolestivá, sterilná, rýchla a bez krvácania.

Bližšie informácie

Naša ordinácia kde nastreľujeme náušnice je čisté a sterilné prostredie s prísnym dezinfekčným postupom, ktorý sa vykonáva každý deň, ako aj pred a po každom vykonaní piercingu. Používame najnovší piercingový prístroj a naša pani doktorka je plne vyškolená na jeho používanie.

Vaše uši budú prepichnuté v hygienickom prostredí pomocou vopred sterilizovaných nástrojov a individuálne balených sterilných čapov, ktoré sú hypoalergénne, vyhovujú niklu a sú vyrobené z chirurgickej nehrdzavejúcej ocele. Po prepichnutí je každá časť prístroja, ktorá príde do kontaktu so zákazníkom, zlikvidovaná. Na rozdiel od starých pružinových alebo „pištoľových“ systémov, ktoré sa opakovane používajú medzi zákazníkmi.

Automatické polohovanie spony zaisťuje ponechanie správneho priestoru v prednej a zadnej časti ucha na zlepšenie procesu hojenia. Systém, ktorý používame, je jemný a tichý, používa tlak ruky na rýchle a presné prepichnutie ucha jedným plynulým a tichým pohybom.

Využite naše akcie

LIMITED

EMSCULPT (6 ošetrení)

6 ošetrení v špeciálnej akciovej cene 1450 €
(pôvodná cena 2900 €)

Chcem vedieť viac

LIMITED

Hydrafacial Omorovicza

Tvárové ošetrenie v špeciálnej akciovej cene 115 €
(pôvodná cena 165 €)

Chcem vedieť viac

LIMITED

LUMECCA IPL PHOTOFACIAL

Tvárové ošetrenie v špeciálnej akciovej cene 120 €
(pôvodná cena 200 €)

Chcem vedieť viac