Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Q-SWITCHED LASER - odstránenie tetovania

Laser produkuje krátke výboje, ktoré prechádzajú cez vrchnú vrstvu kože, bez toho aby ju porušili. Svetlo rôznych vlnových dĺžok je vstrebávané pigmentom tetovacích farieb a dochádza k jeho následnému rozptýleniu – rozloženie pigmentu na malé častice.

Poškodené farebné častice odstráni imunitný systém kože alebo sa odlúpnu spolu s poškodenými povrchovými bunkami. Týmto spôsobom tetovanie postupne bledne a farba ošetrovanej kože bude po tomto zákroku bez akýchkoľvek farebných odtieňov alebo škvŕn, a predovšetkým bez neželaného tetovania.

Bližšie informácie

Laser – bezkonkurenčné a nekompromisné odstránenie tetovania

Pokiaľ i vy patríte k tým, ktorých spoločenské dôvody nútia zbaviť sa tetovania alebo ste si nechali vytetovať meno svojho partnera alebo ste sa nechali tetovať v mladšom veku a tetovanie sa vám už nepáči a postupom času na Vašom tele pôsobí nepatrične, radi vám pomôžeme.

Na odstránenie tetovania používame najvýkonnejší depigmentačný laser u nás a zároveň svetovú jednotku – Q-SWITCHED LASER s certifikátom americkej FDA (Food and Drug Administration).

S neuveriteľnou dĺžkou pulzu 4 nanosekundy spĺňa kritériá pre najkratšie možné laserové pulzy, ktoré ešte pomáhajú eliminovať termálny efekt, a napriek tomu môžu pôsobiť do hĺbky a odstraňovať tak aj profesionálne a veľmi podrobné tetovanie. Navyše vylučuje poškodenie okolitého tkaniva.

 

Pred absolvovaním ošetrenia je potrebná odborná konzultácia u našej MUDr. Jarmily Bugárovej.

Využite naše akcie

AKCIA

DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote 2 000 €

Poukaz v akciovej cene 1 600€

Chcem vedieť viac

AKCIA

DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote 1 000 €

Poukaz v akciovej cene 900€

Chcem vedieť viac

AKCIA

DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote 500 €

Poukaz v akciovej cene 450€

Chcem vedieť viac