Cenník

 • Konzultácia

  Konzultácia je vstupný 30 minutový rozhovor a vyšetrenie lekárom, v ktorom odpovieme na vaše otázky, stanovíme diagnózu a poskytneme poradenstvo v oblasti estetickej stomatológie. Takisto navrhneme pre vás najvhodnejšie metódy k dosiahnutiu bezchybného úsmevu a zvolíme najefektívnejšiu cestu na dosiahnutie tohto cieľa.

  30 min 30 €

 • Neviditeľný strojček

  V našej ambulancii vám ponúkame komplexné riešenie nesprávneho postavenia zubov a čelustí s cieľom dosiahnutia maximálneho funkčného a estetického výsledku. Pod pojmom ,,neviditeľné strojčeky“ sa skrývajú ortodontické aparáty, ktoré sú pre bežného pozorovateľa neviditeľné. Neviditeľné strojčeky Invisalign sú metódou voľby ortodontickej liečby u dospelých pacientov, ktorí z pracovných dôvodov nemôžu, či nechcú nosiť kovový fixný aparát. Jedná sa o metódu, ktorá je vysoko efektívna, rýchla a zároveň šetrná k zubným tkanivám. Správne usporiadanie zubov nám zabezpečí nielen estetický a atraktívnejší vzhľad nášho úsmevu, ale aj nižšiu kazivosť, zabráni neprimeranému opotrebovaniu zubov a predchádza ochoreniam čeľustného kĺbu.

  60 min musí predchádzať konzultácia

 • Stomatologické bielenie zubov – kombinované

  Každý z nás túži po peknom bielom úsmeve, pretože biele zuby vyvolávajú v nás pocit zdravých zubov. Na dosiahnutie krásnych žiarivo bielych zubov je potrebný profesionálny zásah odborníka v zubnej ambulancii a to prostredníctvom ambulantného bielenia. V našej ambulancii používame bielenie, ktoré je rýchle a účinné. Dôležité je podotknúť, že sa jedná o bezpečnú metódu, ktorá nepoškodzuje zuby a zároveň splní vaše očakávania nádherného bieleho úsmevu.

  60 min musí predchádzať konzultácia

 • Stomatologické bielenie zubov – ambulantné

  Bielenie zubov je estetický zákrok, ktorý sa dosahuje rôznymi metódami. Ambulantné bielenie je jedným zo spôsobov, ktorý vám vybieli zuby na počkanie. Šetrné, ale účinné a hlavne s okamžitým efektom. Túto procedúru je vhodné využiť pred spoločenskou udalosťou, kedy potrebujete dosiahnuť žiarivý úsmev na počkanie. Ambulantnému bieleniu nemusí predchádzať konzultácia.

  60 min musí predchádzať konzultácia

 • Dentálna hygiena

  Dentálna hygiena je účinná liečebno-preventívna metóda modernej stomatológie, ktorá vedie k zachovaniu vlastných zubov v ústach až do vysokého veku. V rámci starostlivosti o našich pacientov odporúčame pravidelné absolvovanie dentálnej hygieny aspoň raz za 6 mesiacov, keďže čisté zuby nám pomáhajú sa vyvarovať zubným kazom, parodontálnym ochoreniam a sú dôležité pre celkové zdravie. Výkony sú realizované špeciálne vyškoleným profesionálnym personálom za pomoci najmodernejších technológií. Profesionálne prevedená dentálna hygiena zahŕňa odstránenie zubného kameňa ultrazvukom a kyretami, vyčistenie medzizubných priestorov, leštenie zubov s leštiacimi pastami, pieskovanie a fluoridáciu zubov. Na záver pacienta inštruujeme o správnom čistení zubov a poskytneme poradenstvo ohľadom individuálneho výberu pomôcok pre domácu dentálnu hygienu.

  60 min 100 €

 • Pieskovanie – Air-flow

  Profesionálne pieskovanie zubov pomocou systému Air-flow je najúčinnejšia metóda vyleštenia a očistenia zubov. Pieskovanie je súčasťou dentálnej hygieny, ale dá sa absolvovať aj ako samostatná procedúra. Jedná sa o mechanické odstránenie pigmentov špeciálnym prístrojom pomocou jemného prášku. Je to procedúra ideálna pre pacientov, ktorí majú tendenciu zvýšeného usadzania pigmentov na zuboch (fajčenie, pitie kávy), ale takisto ako procedúra veľmi často využívaná na refreshnutie a okamžité rozžiarenie zubov. Pieskovanie odstrani povlaky, nečistoty a pigmenty z povrchu zubov, pričom získate nádherne čistý a biely úsmev.

  30 min 60 €