• Odysea ľahkosti Detoxikácia a zoštíhlenie

  Ručná lymfodrenáž , špeciálna liečebná metóda, ktorá aktivuje tok lymfy v lymfatickom systéme a tým napomáha odplaviť odpadové látky z telesných tkanív a zbaví telo prebytočnej vody. Vaše telo tak bude nádherne ľahké a zbavené všetkých nečistôt. Lymfodrenáž podporuje imunitný systém, zmierňuje opuchy, zrýchľuje metabolické procesy, detoxikuje a pôsobí ako vynikajúca forma prevencie kŕčových žíl a celulitídy.

  60 min 75 €

  90 min 100 €

 • IEM SPA Signature Uvoľnenie svalstva a relaxácia

  Švédske terapeutické techniky na uvoľnenie napätého svalstva a bolesti. Pomocou aromatických olejov a masáže uvoľňujeme napätie v každej časti Vášho tela. Po masáži bude Vaše telo ako znovuzrodené a plné energie.

  30 min 40 €

  60 min 75 €

  90 min 95 €

 • Symfónia pokoja Aromaterapeutická masáž spojená s relaxáciou

  Vysoko Relaxačná masáž pomocou nahriatych aromatických olejov, ktoré majú liečebné účinky na telo i myseľ. Hĺbkovo uvoľní svalové napätie a lymfatická drenáž podporí zdravý krvný obeh. Telo i myseľ v jednej harmónii vďaka úžasnej relaxačnej masáži.

  60 min 75 €

  90 min 95 €

 • Horúce srdce Upokojujúca masáž

  Blahodárna masáž horúcimi lávovými kameňmi je skvelý spôsob ako zmierniť stres a úzkosť. Vďaka dotyku lávového kameňa spolu s prírodnými olejmi uvoľňuje svaly a poškodené mäkké tkanivá. Telo i myseľ sú dokonale upokojené spolu s nádherne hebkou pokožkou.

  60 min 75 €

 • Anti-Aging Tvárová masáž Omladenie a relaxácia

  Hĺbková omladzujúca masáž tváre technikou ANTI-AGING, ktorá okamžite vyčarí lyftingový účinok na unavenú pleť. Pomocou špeciálnych bodov podporí tok lymfy tváre a zbaví ju opuchov. Tvár, krk a dekolt tak dostanú tú najlepšiu starostlivosť a obnovia svoju pevnosť. Výsledkom je dokonalé vypnutie tváre a zrelaxovaná myseľ.

  60 min 70 €

 • Banková masáž Úľava vnútorným orgánom

  Masážnou bankou sa zvýši cirkulácia krvi, a tým dochádza k okysličeniu bolestivých miest. Následne sa odplavujú škodliviny a zlepšuje sa látková výmena v okolí masírovaného miesta. Môžeme pocítiť úľavu od bolesti a tiež sa upraví funkcia príslušných vnútorných orgánov.

  60 min 80 €