Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

Emočný detox ruským prístrojom Skenar, teraz uvádzame v akcii s inonizovanou protistresovou inhaláciou kyslíka!

Chceli ste ho vyskúšať už dlhý čas? Teraz môžete aj spolu s kyslíkom, nabitým zápornými iónmi pre vyrovanie stresu, preto sa perfektne hodia k sebe. Pri detoxe uvoľníme aj emočné toxíny, a následne vyrovnáme sympatikus a a parasympatikus pri 20 minútovej inhalácii.

Po procedúre vám náleží relax v prekrásnej relax časti s občerstvením, kávičkou a výhľadom na Dunaj. Je to závislosť z úžasného pocitu, ktorý po nej nastúpi, o krásnej pleti bez šedosti ani nehovoríme!

Ako to funguje? Ošetrenie pomocou ruského prístroja SKENAR dokáže odstrániť toxíny, nielen tie klasické, ale aj tzv. emočné. Zlepšuje psychickú pohodu, odstraňuje starosti a záťaž organizmu okamžite, a viditeľne. Ošetrenie sa robí na tvári, po zhmotnení toxínov ich klient uvidí v zrkadle. Následne ich vyčistením odstránime, pokožka je ružová, pozdvihnutá, pripravená aj na prípadné kozmetické ošetrenie. Skenar v tomto ošetrení spája uvoľňovacie aj estetické ošetrenie. SKENAR značí v preklade Samo Kontrolujúci Energo Adaptívny regulátor. Pri Emočnom detoxe používame špeciálny program s elektrickými impulzami a striebornými elektródami, ktorý klient vníma ako príjemnú lifting masáž po tvári. Niečo tak jedinečné ste ešte nezažili! Ošetrenie trvá 20 minút.

Čas: 40 min

Pôvodná cena: 79

Akciová cena: 69

Využite naše akcie

Akcia

TELO

Exilis Body – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela za akciovú cenu iba 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

„YOUNG AND BEAUTIFUL“ 50 minút za akciovú cenu 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

Exilis Face – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tváre za akciovú cenu 120€

Chcem vedieť viac

Novinky

Ako vám môže pomôcť novinka v IEM SPA
ionizovaný kyslík ?

Počuli ste už o „vitamínoch vzduchu?” Tak sa ľudovo vraví elektrickým kladným a záporným časticiam vo vzduchu. Ich nerovnováha je hlavne v mestách kvôli smogu a elektrosmogu. Prevažujú totiž kladne nabité častice a spôsobujú stres a disbalanciu v organizme. Nový generátor kyslíka však generuje okrem 98% kyslíka navyše aj záporné ióny …

Viac o novinkách