Infolinka & Objednávky

0918 500 282

STIMULÁCIA NOVOTVORBY KOŽE POMOCOU CHÉMIE

Estetické povrchové ošetrenie pomocou chemického roztoku ovocných kyselín, ktoré odstraňuje povrchovú vrstvu kože, pričom v priebehu niekoľkých ošetrení dosahuje zbrúsenie

a vďaka tomu aj stimuláciu novotvorby kože, zjemnenie povrchu pokožky, zmenšenie pórov, farebné zjednotenie a celkovú regeneráciu kože.

Bližšie informácie

Čo si predstaviť pod pojmom Chemický Peeling?

Chemický peeling je rýchly a účinný postup používaný na omladenie, rejuvenizáciu a regeneráciu pokožky. Je úplne neinvazívny a vhodný pre všetkých, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie vzhľadu pleti.

Trvá iba niekoľko minút a používa sa pri ňom peelingová zmes zo špeciálnych prípravkov s obsahom kyseliny glykolovej (AHA). Kyselina glykolová je prírodná látka získaná z cukrovej trstiny, používaná sa v rôznych koncentráciách. Pôsobením AHA kyselín dochádza k razantnému vyčisteniu pokožky, zmenšeniu pórov, prejasneniu, zlepšeniu jej hydratácie a pružnosti. Rovnako dochádza k vyhladeniu jemných vrások, zmierneniu pigmentácií a farebnému zjednoteniu pleti. Táto metóda tiež účinne rieši liečbu akné. Po ošetrení dochádza k redukcii tvorby mazu, stiahnutiu pórov i čiastočnému vyhladeniu jazvičiek spôsobené týmto ochorením v minulosti.

Chemický peeling je veľmi bezpečnou a zároveň účinnou liečebnou a skrášľovacou metódou, ktorá často môže nahradiť aj iné, oveľa finančne nákladnejšie ošetrenie.

Využite naše akcie

AKCIA

TELO – LPG

Zakúp si balík LPG (10 ošetrení) v akciovej cene 500€
(pôvodná cena 600€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

TEKUTÉ IHLY – MIRACLETOX

Tekuté Ihly - MIRACLETOX v akciovej cene 135€
(pôvodná cena 170€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

PLEŤ – OXYGENEO +

OxyGeneo+ ošetrenie (tvár, krk, dekolt) v akciovej cene 85€
(pôvodná cena 105€)

Chcem vedieť viac