Infolinka & Objednávky

0918 500 282

ŽIARIVÁ PLEŤ SO SKIN SCRUBBEROM A ACTIVE 4

Vaša tvár je to, čo vás prezradí, keď ste vzrušení, šťastní alebo v strese. Všetci túžime najmä po krásnej pleti, bez kazov. Aby ste mali však vašu tvár jasnú a pleť žiarivú, je treba sa jej i náležite venovať.

Face cleaning je dôležitý – odstraňuje nečistoty a špinu, ktoré sa na pleti nahromadili počas vášho bežného dňa. I každodenné nosenie make-upu je pre vašu tvár neľahká záležitosť. U nás v IEM SPA sa ale o ňu náležite postaráme.

Bližšie informácie

SKIN SCRUBBER

Skin Scrubber alebo tiež aj hydroabrázia sa používa na oblast tváre a dekoltu. Je vhodná pre každý typ pokožky. Hydroabráziou sad á robiť peeling, hydratovať pokožku a stimulovať cirkuláciu krvi. Hydroabrazívna metóda je okrem toho účinná pri zrohovatenej koži, slzných vakoch, vráskach, akné a poruchách pigmentácie. Zlepší sa prekrvenie, stimuluje bunkový metabolizmus a aktivujú sa lymfatické dráhy.

ACTIVE 4

Hĺbkové čistenie pleti je veľmi dôležitou súčasťou starostlivosti o pokožku. Využíva sa najmä pri aknóznej pleti s komedomami a zápalmi. Ručné ošetrovanie prejavov akné, pri ktorom sa upchaté mazové žľazy otvoria a prečistia. To všetko za pomoci dvoch krokov prístrojového ošetrenia HF: Active 4 a Beta HD.

Využite naše akcie

AKCIA

Balíček UNISON

4 procedúry v akciovej cene 350€
(pôvodná cena 400€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

TVÁROVÁ MEZOTERAPIA

Procedúra v akciovej cene 99€
(pôvodná cena 130€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

CARBON PEEL

Ošetrenie v akciovej cene 90 €
(pôvodná cena 220€)

Chcem vedieť viac