Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Zvýraznite svoje oči prirodzenou cestou

Obočie a mihalnice sú azda to prvé čo si človek na tvári toho druhého všimne. Preto sa usilujeme aby sme ich mali vždy krásne a výrazné. Teraz existuje metóda ako si ich zvýrazniť bez námahy na pár týždňov ešte viac a pritom prirodzenou a bezbolestnou cestou.

Laminácia obočia ako aj laminácia mihalníc je dočasnou úpravou, ktorá zväčša vydrží 4-6 týždňov po aplikácií a je vhodná pre všetky typy.

Bližšie informácie

LAMINÁCIA OBOČIA

Táto metóda je nazývaná tiež ako brow filler alebo lifting obočia. Je profesionálny lifting pre trendové, dramatické a plnšie obočie hodné filmových hviezd. Bez ohľadu na to, aké „vady“ má vaše obočie – medzery, stenčovanie, nadmerné vypínanie, neposlušnosť – laminácia obočia je úžasným neinvazívnym, dočasným ale účinným spôsobom, ako zlepšiť vzhľad vášho obočia.

Je ideálna pre husté, strapaté, hrubé alebo smerom nadol rastúce obočie a tiež skvelá pre tých, ktorí sú síce so svojím obočím spokojní ale chcú mu dodať objem a lesk.
Laminácia obočia umožňuje znovu vytvoriť obočie klienta bez potreby ihiel alebo semipermanentného make-upu.

 

LAMINÁCIA MIHALNÍC

Profesionálny lifting pre trendy natočené mihalnice. Je to ako trvalá mihalnica do zdvihnutého, natočeného stavu. Ale na rozdiel od drsných receptúr, ktoré sa kedysi používali na trvalú stálosť vlasov na našich hlavách, je ošetrenie nadvihnutia mihalníc podstatne jemnejšie. Lash lift je semipermanentné ošetrenie, ktorého cieľom je napnúť a vytočiť vaše mihalnice smerom nahor, aby boli oveľa výraznejšie.

Už vôbec nebudete potrebovať klieštičky na mihalnice! Na rozdiel od predlžovania mihalníc – ktoré zahŕňajú prilepenie falošných vložiek k línii mihalníc na vytvorenie plnosti – nadvihnutie mihalníc krásne zvýrazňuje to, čo už máte. Sú v podstate ako trvalá pre vaše mihalnice, teda mihalnice krásne opticky zvýrazni a zväčší následne sa na ne aplikujú vyživujúce séra ktoré sú výborne na výživu, pružnosť a rast mihalníc.

Využite naše akcie

LIMITED

EMSCULPT (6 ošetrení)

6 ošetrení v špeciálnej akciovej cene 1450 €
(pôvodná cena 2900 €)

Chcem vedieť viac

LIMITED

Hydrafacial Omorovicza

Tvárové ošetrenie v špeciálnej akciovej cene 115 €
(pôvodná cena 165 €)

Chcem vedieť viac

LIMITED

LUMECCA IPL PHOTOFACIAL

Tvárové ošetrenie v špeciálnej akciovej cene 120 €
(pôvodná cena 200 €)

Chcem vedieť viac