Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

Inhalácia 95 % kyslíka so záporným ionizovaným nábojom

Inhalácia 95% kyslíka ( vo vzduchu je ho bežne 21 % ) je relaxačná procedúra, kde generujeme tento koncentrovaný kyslík pre vaše osvieženie, protizápalové pôsobenie a uvoľnenie dýchacích ciest.

Počas nej pohodne relaxujete v kresle, a my vám vysvetlíme správne dýchanie. Na začiatku vám odmeriame saturáciu kyslíka v periférnej krvi, a po desiatich návštevách opäť.

Ionizovaný kyslík ponúkame iba v prevádzke IEM SPA. Eliminuje stres. Vo vzduchu v mestách sa totiž nenachádza rovnováha kladných a záporných iónov. Smog a elektrosmog spôsobuje prevahu kladných častíc. Pri ionizovanej inhalácii ionizujeme kyslík zápornými iónmi, čím tento deficit vyrovnávame. Záporne nabitý kyslík vonia ako vzduch po búrke, čistí dýchacie cesty a navodzuje rovnováhu v organizme.

20 min / 39 €

Využite naše akcie

Akcia

TELO

Exilis Body – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela za akciovú cenu iba 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

„YOUNG AND BEAUTIFUL“ 50 minút za akciovú cenu 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

Exilis Face – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tváre za akciovú cenu 120€

Chcem vedieť viac

Novinky

Ako vám môže pomôcť novinka v IEM SPA
ionizovaný kyslík ?

Počuli ste už o „vitamínoch vzduchu?” Tak sa ľudovo vraví elektrickým kladným a záporným časticiam vo vzduchu. Ich nerovnováha je hlavne v mestách kvôli smogu a elektrosmogu. Prevažujú totiž kladne nabité častice a spôsobujú stres a disbalanciu v organizme. Nový generátor kyslíka však generuje okrem 98% kyslíka navyše aj záporné ióny …

Viac o novinkách