Inhalácia 95 % kyslíka so záporným ionizovaným nábojom

 • Inhalácia 95 % kyslíka so záporným ionizovaným nábojom

  Inhalácia 95% kyslíka ( vo vzduchu je ho bežne 21 % ) je relaxačná procedúra, kde generujeme tento koncentrovaný kyslík pre vaše osvieženie, protizápalové pôsobenie a uvoľnenie dýchacích ciest. Počas nej pohodne relaxujete v kresle, a my vám vysvetlíme správne dýchanie. Na začiatku vám odmeriame saturáciu kyslíka v periférnej krvi, a po desiatich návštevách opäť. Ionizovaný kyslík ponúkame iba v prevádzke IEM SPA. Eliminuje stres. Vo vzduchu v mestách sa totiž nenachádza rovnováha kladných a záporných iónov. Smog a elektrosmog spôsobuje prevahu kladných častíc. Pri ionizovanej inhalácii ionizujeme kyslík zápornými iónmi, čím tento deficit vyrovnávame. Záporne nabitý kyslík vonia ako vzduch po búrke, čistí dýchacie cesty a navodzuje rovnováhu v organizme.

  25 min 39 €

  45 min 45 €

 • Inhalácia 95 % kyslíka so záporným ionizovaným nábojom a masážnymi pomôckami

  de o rovnakú procedúru ako vyššie, ale pre váš dokonalý relax je klient počas dýchania masírovaný po pokožke hlavy ( bez poškodenia účesu ) tzv. škrabkou na hlavu, a jemnými štetcami po tvári . Doladíme tak rovnováhu organizmu zvnútra ešte úžasným pocitom zvonka. Toto je presne ten relax, ktorý ste hľadali , pretože vašich rodinných príslušníkov už omrzelo vás „škrabkať“ ?

  25 min 45 €

  45 min 55 €

 • Inhalácia 95 % kyslíka obohateného o hydratáciu a bio oleje

  Inhalácia 95% kyslíka ( vo vzduchu je ho bežne 21 % ) je relaxačná procedúra, kde generujeme tento koncentrovaný kyslík pre vaše osvieženie, protizápalové pôsobenie a uvoľnenie dýchacích ciest. Počas nej pohodlne relaxujete v kresle, vysvetlíme vám správne dýchanie. Pri ležaní v kresle s harmonizačnou hudbou bez telefónu odporúčame plne sa sústrediť na správne dýchanie. Inhalácia zrýchľuje procesy v bunkách, a môžete si ju užiť aj priamo počas masážnych čí iných procedúr, ide o mobilnú stanicu, ktorú vám môžeme „pristaviť“ k vášmu ošetreniu a vy tak ušetríte čas.

  25 min 25 €

  45 min 35 €

 • Inhalácia 95 % kyslíka obohateného o hydratáciu a bio oleje s masážou hlavy a tváre pomôckami

  Inhalácia 95% kyslíka ( vo vzduchu je ho bežne 21 % ) je relaxačná procedúra, kde generujeme tento koncentrovaný kyslík pre vaše osvieženie, protizápalové pôsobenie a uvoľnenie dýchacích ciest. Počas nej pohodne relaxujete v kresle, vysvetlíme vám správne dýchanie. Pri ležaní v kresle s harmonizačnou hudbou bez telefónu odporúčame plne sa sústrediť na správne dýchanie. Pre váš dokonalý relax je klient počas dýchania masírovaný po pokožke hlavy ( bez poškodenia účesu ) tzv. škrabkou na hlavu, a jemnými štetcami po tvári . Doladíme tak inhaláciu zvnútra ešte úžasným pocitom zvonka. Toto je presne ten relax, ktorý ste hľadali , pretože vašich rodinných príslušníkov už omrzelo vás „škrabkať“ ?

  25 min 35 €

  45 min 45 €