Infolinka & Objednávky

0918 500 282

BIO TVAROVANIE BRUCHA

Je jednou z najmoderneších metód zoštíhlenia bruška a vymodelovanie pásu takmer na počkanie. Ide o masáž brucha špeciálnymi lymfodrenážnymi technikami, kedy sa vyprázdni a podporí lymfa, prekrví pokožka.

Podporí trávenie, a redukuje nafukovanie. Kontúrovacími technikami doslova vymodeluje pás. Na záver tejto konturovacej masáže aplikujeme zoštíhlovací pás.

Bližšie informácie

Bio – contouring je obľúbenou a trendy procedúrou vo svete, preto sme sa rozhodli obohatiť naše portfólio, práve o túto skvelú metódu zoštíhlenia bruška takmer na počkanie.

Ide o masáž brucha špeciálnymi lymfodrenážnymi technikami, kedy sa vyprázdni a podporí lymfa, prekrví pokožka. Podporí trávenie, a redukuje nafukovanie. Kontúrovacími technikami doslova vymodeluje pás.
Na záver tejto kontúrovacej masáže klientke nalepíme na bruško zoštíhlovací pás ktorý je vyrobený z prírodných rastliných výťažkov ktoré su efektívne pre dosahovanie plochého bruška rýchlym a bezpečným spôsobom.

Ideálne je ošetrenie absolvovať 1x týždenne prípadne pred nejakou udalosťou.

Toto ošetrenie je výborné kombinovať či už s našou rádiofrekvenciou na spevnenie pokožky, LPG alebo s emsculptom, ktorý vám vybuduje aj svalstvo na brušku alebo pre bio nadšencov s akupunktúrou na chudnutie.

Využite naše akcie

AKCIA

IV Therapy – Imunobooster

Procedúra v akciovej cene 70€
(pôvodná cena 90€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Balík LPG

10 procedúr v akciovej cene 500 €
(pôvodná cena 650 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Vlasová MEZOTERAPIA

Regenerácia vlasov v akciovej cene 105 €
(pôvodná cena 130 €)

Chcem vedieť viac