Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

Endosphères Therapy prístroj AkBody - inovatívny prístroj na chudnutie a celulitídu

Prístroj Endosphères s patentovanou technológiou tlakovej mikrovibrácie, čo sa v posledných rokoch preukázalo ako jedinečná metóda v boji s celulitídou, tukovými bunkami a nadváhou.

 

EndosphèresTherapy technológia využíva inovatívny kompresný mikrovibračný systém, ktorý zaručuje výsledky. Vďaka tejto najnovšej lekárskej technológii dokážeme v IEM SPA riešiť všetky formy celulitídy, chudnutie, spevnenie pokožky, ťažko odstrániteľné záhyby a priehlbiny po liposukciách, hľbkovú relaxáciu tkaniva či jazvy.

Prístroj Endosphères Therapy predstavuje revolučný krok v estetickej medicíne. Je to kompresná mikrovibrácia, ktorá sa prenáša na kožu cez valček, ktorý obsahuje 60 rotujúcich guličiek. V’daka týmto guličkám a ich otáčaniu vytvára valček účinok lymfatickej pumpy, ktorá odtraňuje prebytočné toxíny a tekutiny. Rýchlosť valčeka určuje frekvenciu, ktorá sa môže pohybovať od 39 do 355 Hz. Rotácia a tlak komprimujú tkanivá a vytvárajú efekt čerpadla. Kombinácia týchto síl určuje intenzitu, a preto je prispôsobená potrebám každého pacienta.

K spevneniu tkanív dochádza v dôsledku narušenia tukových tkanív, lymfodrenáži, okysličeniu tkanív, zvýšenie telesnej teploty – to patrí medzi najvyznámnejšie účinky, ktoré su spojené s ošetrením. Vo športovej medicíne podporuje regeneráciu i prípravu športovcov.

Najvýznamnejšie účinky pri ošetrení Endosphères Therapy sú:

  • spevnenie tkanív v dôsledku separovania tukových buniek
  • drenážny účinok
  • okysličenie tkanív
  • napravuje zápalové procesy
  • zvýšenie teploty
  • regenerácia pokožky a svalov
  • redukcia pomarančovej kože a tkanív

Ošetrenie:
Je potrebné absolvovať min. 12 ošetrení ideálne 2x týždenne po 45min.

Využite naše akcie

Akcia

TELO

Exilis Body – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela za akciovú cenu iba 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

„YOUNG AND BEAUTIFUL“ 50 minút za akciovú cenu 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

Exilis Face – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tváre za akciovú cenu 120€

Chcem vedieť viac

Novinky

Ako vám môže pomôcť novinka v IEM SPA
ionizovaný kyslík ?

Počuli ste už o „vitamínoch vzduchu?” Tak sa ľudovo vraví elektrickým kladným a záporným časticiam vo vzduchu. Ich nerovnováha je hlavne v mestách kvôli smogu a elektrosmogu. Prevažujú totiž kladne nabité častice a spôsobujú stres a disbalanciu v organizme. Nový generátor kyslíka však generuje okrem 98% kyslíka navyše aj záporné ióny …

Viac o novinkách