Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

Rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela

Exilis je unikátne zariadenie vysielajúce riadené dávky ultrazvukových vĺn a termálnej energie do tkaniva. Vďaka kombinácii mechanických účinkov vlnenia a rovnomernej excitácii molekúl dosahuje prístroj výborné výsledky a právom sa mu hovorí „bezbolestná liposukcia“.

Práve kvôli spoločnému pôsobeniu oboch týchto energií ho možno skutočne veľmi efektívne využiť v estetickej medicíne. Vysokofrekvenčná energia spôsobuje prehriatie hlbokého tukového tkaniva, a tým zmenšuje objem tukových buniek a zároveň redukuje tukovú vrstvu so zlepšením vonkajšieho vzhľadu kože.

Bližšie informácie

Ultrazvuková energia je v podstate mechanické vlnenie. V závislosti na frekvencii sa mení aj hĺbka prieniku tohto vlnenia do tkaniva. Ultrazvuk Exilisu je nastavený tak, aby cielene prenikal do tukových vrstiev uložených v hlbších vrstvách podkožia. Tam sa mechanicky rozrušujú obranné formácie tukových štruktúr (tukové fibrózne štruktúry) a separujú tak tukové bunky na samostatné jednotky. Takto pripravené tukové tkanivo je ľahšie dostupné pre pôsobenie rádiofrekvenčnej energie. Termálne účinky použitia rádiofrekvenčnej energie sú už desiatky rokov s úspechom využívané v rôznych medicínskych odboroch. Prístroj EXILIS má zabudované kontrolné a bezpečnostné systémy (EFC, DTC), vďaka ktorým je možné bezpečné využitie rádiofrekvenčnej energie i v estetickej oblasti a v oblasti krásy. Riadený tok termálnej energie preniká cez pokožku do tukového tkaniva a stimuluje v nich metabolické aktivity, ktorých dôsledkom je lipolýza, t.j. uvoľnenie obsahu tukových buniek a zmenšenie ich objemu.

Využite naše akcie

Akcia

TELO

Exilis Body – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela za akciovú cenu iba 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

„YOUNG AND BEAUTIFUL“ 50 minút za akciovú cenu 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

Exilis Face – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tváre za akciovú cenu 120€

Chcem vedieť viac

Novinky

Ako vám môže pomôcť novinka v IEM SPA
ionizovaný kyslík ?

Počuli ste už o „vitamínoch vzduchu?” Tak sa ľudovo vraví elektrickým kladným a záporným časticiam vo vzduchu. Ich nerovnováha je hlavne v mestách kvôli smogu a elektrosmogu. Prevažujú totiž kladne nabité častice a spôsobujú stres a disbalanciu v organizme. Nový generátor kyslíka však generuje okrem 98% kyslíka navyše aj záporné ióny …

Viac o novinkách