Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

„V zdravom tele zdravý duch“

Hatha Joga je ideálna na naštartovanie dňa. Dáva telu vitalitu, detoxikuje, harmonizuje, posilňuje orgány a výrazne prispieva ku dlhovekosti. Intenzita, obťažnosť aj výber asán pri cvičení individuálne prispôsobujem fyzickému aj mentálnemu stavu klienta. Dávam si záležať aby po hodine každý klient odchádzal fyzicky aj psychicky posilnený, nabitý energiou a doslova v kreatívnej euforickej nálade. Už po 5 hodinách cítiť účinky.

Po 10 hodinách vidieť zmeny na tele aj psychike a po 20 hodinách sa máte pocit nového tela a prirodzený pozitívny návyk.
„V zdravom tele zdravý duch“
Príďte do IEM SPA a zažite ozajstnú radosť z pohybu a úžasný pocit z vlastného tela.

IEM SPA

IEM SPA

Príďte do IEM SPA a zažite ozajstnú radosť z pohybu a úžasný pocit z vlastného tela.

Viete si predstaviť miesto, kde sa počas bežného dňa zrelaxujete a popritom vyriešite všetko, čo sa týka vášho celkového vzhľadu? Presne tým miestom je IEM SPA, koncept inšpirovaný tými najlepšími Day Spa v Amerike. Projekt zameraný na celodennú relaxáciu – denné spa, ktorého základnou myšlienkou je starostlivosť o telo aj myseľ. Náš koncept vychádza zo spojenia jednej z najmodernejších kliník na Slovensku, IEM a známych značiek s bohatou históriu a klientelou nielen na Slovensku. Všetko pod jednou strechou.

Využite naše akcie

Akcia

TELO

Exilis Body – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela za akciovú cenu iba 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

„YOUNG AND BEAUTIFUL“ 50 minút za akciovú cenu 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

Exilis Face – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tváre za akciovú cenu 120€

Chcem vedieť viac

Novinky

Ako vám môže pomôcť novinka v IEM SPA
ionizovaný kyslík ?

Počuli ste už o „vitamínoch vzduchu?” Tak sa ľudovo vraví elektrickým kladným a záporným časticiam vo vzduchu. Ich nerovnováha je hlavne v mestách kvôli smogu a elektrosmogu. Prevažujú totiž kladne nabité častice a spôsobujú stres a disbalanciu v organizme. Nový generátor kyslíka však generuje okrem 98% kyslíka navyše aj záporné ióny …

Viac o novinkách