Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

Vo vzduchu je 21% kyslíka, v Oxyslovakia až 95%

Už jedenásť rokov sa zaoberáme účinkami koncentrovaného kyslíka. Zakladateľka spoločnosti Oxyslovakia sa k jeho nemalým benefitom dostala počas jej onkologického ochorenia. Nadšená jej skúsenosťami popri liečbe dnes radí najradšej klientom, ktorí sa starajú o prevenciu, aby sa potom nemuseli starať o liečbu.

Ako Julianna Hložek Grmannová tvrdí:

„Nie je prevenciou chodiť po lekároch. Prevenciou je starať sa o seba, kým je ešte na to čas. Kyslík môže aj vás udržať zdravých, to vám želám zo srdca.“

Oxy slovakia

Oxy slovakia

Sme lídrom v kyslíkových terapiách už 11 rokov

Súbor jedinečných procedúr, podporovaných vysokokoncentrovaným kyslíkom. Sme lídrom v kyslíkových terapiách už 11 rokov. Založených na osobnej zdravotnej skúsenosti majiteľky spojenej s najnovšími trendmi dneška, pre vašu zdravšiu budúcnosť.

Bližšie informácie

Na našich prevádzkach si môžete vyskúšať silne koncentrovaný kyslík vo forme obvyklých relaxačných inhalácií, ionizovaných inhalácií, pretlakovej barokomory- ide o jedinečnú individuálnu kyslíkovú komoru s regeneračným pretlakom 33kPa, v ktorej pobyt nemusí indikovať lekár. Ďalej tu nájdete organické bielenie zubov bez peroxidu, kde sa v zmesi uvoľňuje aktívny kyslík modrým svetlom.

Bodkou za našimi procedúrami v priestoroch IEM SPA je ruský prístroj, ktorým sa v podkoží aktivujú receptory na štartovanie vášho vnútorného lekára. Používame ho na tzv. Emočný detox, ktorým v priebehu pár minút vytiahneme z tela nielen klasické toxíny, ale aj toxíny, ktorými nás zahlcuje naše podvedomie a prežívanie emočných situácií.

Po česky sa vraví:
„Emoce jsou nemoce“ a presne tie Skenar, Emočný detox rieši.

Využite naše akcie

Akcia

TELO

Exilis Body – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela za akciovú cenu iba 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

„YOUNG AND BEAUTIFUL“ 50 minút za akciovú cenu 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

Exilis Face – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tváre za akciovú cenu 120€

Chcem vedieť viac

Novinky

Ako vám môže pomôcť novinka v IEM SPA
ionizovaný kyslík ?

Počuli ste už o „vitamínoch vzduchu?” Tak sa ľudovo vraví elektrickým kladným a záporným časticiam vo vzduchu. Ich nerovnováha je hlavne v mestách kvôli smogu a elektrosmogu. Prevažujú totiž kladne nabité častice a spôsobujú stres a disbalanciu v organizme. Nový generátor kyslíka však generuje okrem 98% kyslíka navyše aj záporné ióny …

Viac o novinkách