• Inhalácia 95 % Kyslíka

  Inhalácia 95% kyslíka ( vo vzduchu je ho bežne 21 % ) je relaxačná procedúra, kde generujeme tento koncentrovaný kyslík pre vaše osvieženie, protizápalové pôsobenie a uvoľnenie dýchacích ciest.

  25 min 39 EUR

 • Oxygen Hyperbaric Chamber for 1 person / Individuálna kyslíková hyperbarická komora

  Prvá individuálna kyslíková pretlaková inhalácia s regeneračným podtlakom 33kPa, v ktorej pobyt nemusí indikovať lekár. Prináša dobrú náladu, viditeľné omladenie, zoštíhlenie, prevenciu proti cievnym príhodám, pri nespavosti. Kyslík všeobecne pôsobí proti vnútorným, aj vonkajším zápalom, pričom pretlak zaručuje transport skoncentrovaného kyslíka to všetkých tkanív. Transport ionizovaného kyslíka je úžasnou pomôckou pri liečbe onkologických a autoimunitných ochorení. Hodinový pobyt je vhodný aj pre športovcov na rast svalstva a jeho regeneráciu. V barokomore môžete študovať, čítať, alebo ako väčšina klientov – konečne super spať. Procedúra trvá jednu hodinu, priestor je dimenzovaný pre jeden a pol osoby ( matka s dieťaťom napr. )

  60 min 69 €

 • Detox with Skenar / Detox prístrojom Skenar

  Ošetrenie pomocou prístroja SKENAR dokáže odstrániť toxíny kombináciou elektro impulzov a striebra. Ošetrenie sa robí na tvári, po zhmotnení toxínov (ak sa v tele nachádzajú) ich klient uvidí v zrkadle. Následne ich vyčistením odstránime, pokožka je ružová, pozdvihnutá, pripravená aj na prípadné kozmetické ošetrenie. Skenar v tomto ošetrení spája uvoľňovacie aj estetické ošetrenie, ťah lyžinami Skenara pripomína príjemnú masáž. SKENAR značí v preklade Samo Kontrolujúci Energo Adaptívny regulátor. Niečo tak jedinečné ste ešte nezažili! Ošetrenie trvá 20 minút.

  20 min 40 €

 • Oxygen Teeth Whitening without hydrogen peroxide / Kyslíkové bezperoxidové bielenie zubov

  Krásny biely úsmev už patrí k štandardnej starostlivosti. Ak zo zdravotných, či finančných dôvodov nechcete absolvovať klasické bielenie obsahujúce peroxid, odporúčame vám práve toto hodinové bielenie. Bieliaci účinok nastupuje uvoľňovaním aktívneho kyslíka modrým svetlom a dokáže po 1.ošetrení zmeniť farbu zubov o 3- 9 stupňov. Zmes je prírodná, a bielenie sa môže opakovať ako často je treba, najneskôr však do 3 mesiacov. Bez použitia peroxidu tak nerozrušujeme sklovinu, ide iba povrchové vybielenie. Dôležité je zabraňovať zmene odtieňu po káve či červenom víne domácou penou, ktorú používate doma namiesto pasty, vydrží vám 3 mesiace. Bielenie trva 3 x 15 minút, pred ním a po ňom si hneď porovnáte stupeň odtieňov na vzorkovnici.

  55 min 89 €

  Zubná pasta na domov 17 €

 • ANTISTRESS OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia antistresová

  Prečo je tento druh kyslíkovej terapie tak jedinečný? Pretože stres je dnes skutočným zabijakom a veľmi častým spúšťačom tzv. generačných ochorení. V tejto službe okrem 95% kyslíka dostávate aj tzv. vitamíny vzduchu- tak sa ľudovo nazývajú kladne a záporne nabité častice v ovzduší. Žiaľ, vo vzduchu dnes kvôli smogu a elektrosmogu už nie je nastolená rovnováha, prevažujú kladné častice ( hlavne v mestách) a vytvárajú v organizme stres. Nastoliť späť rovnováhu dokáže práve záporne nabitý kyslík, pri ktorého inhalácii stres opúšťa vaše telo. Záporne nabitý kyslík vonia ako vzduch po búrke či v jaskyni a navodzuje antistresový účinok. Takýto kyslík môžete inhalovať aj dlhší čas, pokojne si objednajte aj 2 x 20 minút, organizmus sa vám poďakuje. Prístroj nie je mobilný, inhalovanie prebieha v našej kabíne v polohovateľnom pohodlnom kresle s dekou a wellness hudbou.

  20 min 39 €

 • ANTISTRESS OXYGEN THERAPY MASSAGE / Kyslíková terapia antistresová s masážou

  Procedúra prebieha rovnako ako bežná Antistress Oxygen Therapy, ale je k nej pridaná masáž tváre a pokožky hlavy bez poškodenia make-upu či účesu. Pretože stres je dnes skutočným zabijakom a veľmi častým spúšťačom tzv. generačných ochorení. V tejto službe okrem 95% kyslíka dostávate aj tzv. vitamíny vzduchu- tak sa ľudovo nazývajú kladne a záporne nabité častice v ovzduší. Žiaľ, vo vzduchu dnes kvôli smogu a elektrosmogu už nie je nastolená rovnováha, prevažujú kladné častice ( hlavne v mestách ) a vytvárajú v organizme stres. Nastoliť späť rovnováhu dokáže práve záporne nabitý kyslík, pri ktorého inhalácii stres opúšťa vaše telo. Záporne nabitý kyslík vonia ako vzduch po búrke či v jaskyni a navodzuje antistresový účinok. Takýto kyslík môžete inhalovať aj dlhší čas, pokojne si objednajte aj 2 x 20 minút, organizmus sa vám poďakuje. Prístroj nie je mobilný, inhalovanie prebieha v našej kabíne v polohovateľnom pohodlnom kresle s dekou a wellness hudbou.

  20 min 49 €

 • SLIM OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia na chudnutie

  Oxygenoterpia s účinnými zložkami na chudnutie so šesťzložkovým olejom v terapeutickej dávke. Odporúčame samostatne alebo popri ošetreniach LPG, Emsculpt., Exilis Body, po cvičení, masáži, či samostatne v Relax room. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

  20 min 39 €

 • URTICARIA OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia pri žihľavke

  Špeciálna inhalácia pre klienta, trpiaceho žihľavkou, neskutočne svrbiacimi prejavmi kože, prejavujúcej sa ako dráždiaca vyrážka po tele . Ide o špecifickú reakciu na rôzne alergény. Spúšťačom okrem prachu, hmyzu či prísad v potravinách môže byť aj nadmerný chlad, či teplo. Na domácu aplikáciu priamo na pokožku si túto zmes môžete aj hneď zakúpiť. Zmes je zostavená slovenskými lekármi. Takáto inhalácia sa používa samostatne, alebo po roznych ošetreniach pleti, či tela na upokojenie pokožky či sčervenania. Vieme vám ju mobilizovať k vašej laserovej depilačnej procedúre, alebo do relax miestnosti po akejkoľvek kozmetickej procedúre. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

  20 min 39 €

 • ANTIFUNGAL OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia proti plesniam

  Protiplesňová inhalácia obohatená terapeutickým pomerom piatich esenciálnych olejov, namiešaných lekármi. Kyslík, skoncentrovaný na 5 x silnejšiu koncentráciu je sám o sebe antiseptický, a k tomu ešte roznesie túto jedinečná zmes. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

  20 min 39 €

 • COUGH OXYGEN THERPY / Kyslíková terapia pri kašli a astme

  Zápal priedušiek a ich neskutočne zdĺhavé doliečovanie? 5 x koncentrovanejší kyslík každým hlbokým nádychom hojí, a zmierňuje zápal. Bio zmes najznámejších terapeutických olejov pomôže zmierniť zápal, uľahčí doliečovanie a bolesť pri nádychoch. Výborné aj pri astme, doporučujeme! Po vyskúšaní si môžete zakúpiť aj na domáce používanie. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

  20 min 39 €

 • IMUNITY IMPACT OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia na posilnenie imunity

  Táto špeciálna inhalácie je bomba na zimu. V akomkoľvek období sa však hodí aj pre osoby, ktoré pociťujú tlak pri dýchaní, pocit sťaženého dýchania, a pri dlhodobo zníženej imunite. Slovenskými lekármi pripravená zmes na posilnenie imunity z Klinčekovca, Škoricovníka, Eukalyptu, Rozmarinu a Kadidlovníka v terapeutickom užití zvnútra aj zvonka! Prirodzene protizápalový koncentrovaný kyslík túto zmes rozvedie a posilní tak vašu imunitu nielen v zimnom období. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

  20 min 39 €

 • ALLERGY OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia na zmiernenie alergií

  Terapeuticky namiešaný pomer esenciálnych olejov Levandule, Mäty, Čajovníka, Vôňovca a Citrónovníka v koncentrácii s 95% kyslíkovom, obohateným o hydratáciu. Vhodný pre všetkým s občasne, či pravidelne prepukajúcou alergiou, znepríjemňujúcou život. Oddýchnutý a uvoľnený klient so zmiernenými príznakmi alergie, kedže pri danej procedúre dostanete antialergickú zmes zvnútra aj zvonka. Presunúť tento typ kyslíkovej terapie vieme aj k inej Vašej procedúre pre šetrenie Vášho času, do oddychovej miestnosti, alebo priamo v miestnosti Kyslíkovej terapie na pohodlnom polohovateľnom kresle, pod prikrývkou a s vankúšikom. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

  20 min 39 €

 • DIGESTION & GLUTEN INTOLERANCE OXYGEN THERAPY / Kysliková terapia pre zdravé trávenie, pri intolerancii lepku

  Patogénne baktérie, získané častou konzumáciou sladkostí, antibiotikami či permanentným stresom, dokážu okrem hrubého čreva osídliť aj tenké črevo, čo sa prejavuje nadúvaním po každom jedle, pocitom plnosti, bolesťami brucha. S týmto býva často spojená aj intolerancia lepku. Kyslík, hlavne v Oxygen Oral Therapy ( teda prijímaním kyslíka cez vodu ) zabezpečuje dezinfikovanie, a aj hojí podráždené črevo, preto je v tejto špeciálnej procedúre súčasťou aj Oxywater, slovenská značka Kyslíkovej vody. Zmes čistých rastlinných výťažkov je získaná z ekologicky pestovaných ako aj divo rastúcich liečivých rastlín. V terapeutickom pomere od slovenských lekárov ju pridávame do tejto špeciálnej inhalácie pre zvýšenie pôsobenia. Zmes esenciálnych olejov si môžete odniesť aj na domáce používanie, na mesiac stojí 19,90 €. Oxywater denná dávka stojí 1,59 €. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

  20 min 39 €

 • LIVER DETOX OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia na detox pečene

  Pociťujete chronickú únavu? Budíte sa v noci medzi 1 a 3 hodinou? Pri nadmernej konzumácii alkoholu či zlej životospráve vám vaša pečeň vysiela varovný signál. Inhalácia kyslíka obohateného práve o túto zmes regeneruje vašu pečeň. Pre lepší účinok takejto personalizovanej inhalácie ju dopĺňame o terapeutické užitie vo vode. €. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

  20 min 39 €

 • Romantic Oxygen Therapy for Couples / Romantická párová kyslíková terapia

  Doprajte si oddych a relax spolu so svojím partnerom pri akejkoľvek personalizovanej inhalácii, ktorú si vyberiete. Terapeutické oleje namiešané priamo na mieru v spojitosti s kyslíkovou terapiou dodajú vášmu organizmu vitalitu, stratenú rovnováhu a harmóniu. Romantický výhľad na Dunaj, relaxačná miestnosť s pohodlnými kreslami a ľahké občerstvenie, to všetko máte samozrejme pri tejto spoločnej inhalácii v cene.

  20 min 58 €

 • Hydrated oxygen therapy for migraine / Hydratačná kyslíková terapia pri migréne

  Pri pravidelnom užívaní kyslíkových terapií dochádza k celkovému hojeniu organizmu a jeho harmonizácii. Vďaka 5x viac koncentrovanému kyslíku, ktorý pri terapii vdychujete, dopĺňate energiu do každej bunky vášho tela. Kyslíkom dodávate telu hydratáciu a zároveň obnovujete všetky prirodzené funkcie vášho organizmu. Ak trpíte migrénami, vadia vám vône, svetlo či tma a potrebujete len využiť benefity, ktoré prináša kyslíková terapia, radi vám pripravíme špeciálnu hydratačnú kyslíkovú terapiu bez použitia akýchkoľvek aromatických zložiek. Hydratačná kyslíková terapia pri migréne sa dá mobilizovať aj do relaxačnej miestnosti prípadne k akejkoľvek inej procedúre.

  20 min 35 €

 • API oxygen therapy by Martin Nikodým / API kyslíkový terapia podľa Martina Nikodýma

  Pri návštevách našich kyslíkových terapií Martinom Nikodýmom, milovníkom včiel a ich chovateľom, skrsol nápad na povýšenie tohto svetového trendu dýchania včelieho vzduchu na absolútne unikátnu procedúru – dýchanie včelieho kyslíka. Vznikla tak jedinečná personalizovaná inhalácia, kedy sa k 95%tnému kyslíku pridáva propolis včiel priamo od Martina Nikodýma. Propolis má predovšetkým veľký protizápalový, protinádorový a antitrombotický účinok. Využíva aj pri chrípke, prechladnutí, zápaloch hrdla alebo migréne. V spojení s antiseptickými účinkami kyslíka tvorí náš včelí kyslík jedinečnú kombináciu vhodnú na práve toto zimné obdobie. Po vyše mesačnom testovaní spojenia vysokokoncentrovaného kyslíka a propolisu môžeme potvrdiť aj jeho antidepresívne účinky a celkový povzbudzujúci efekt na organizmus a psychiku. Preto neváhajte a určite túto jedinečnú kyslíkovú inhaláciu vytvorenú Martinom Nikodýmom a našou CEO Juliannou Hložek Grmannovou vyskúšajte.

  20 min 39 €

 • Kyslíková sprcha pre pleť a odstránenie šedého tónu pleti Skenarom

  Pri tejto procedúre si doprajete kozmetické odstránenie šedosti pleti vďaka prístroju SKENAR. Ten na pleť pôsobí elektrickými impulzmi s detoxikačným účinkom strieborných aplikátorov. Nasleduje kyslíková sprcha, do ktorej sú pridané účinné látky podľa typu vašej pleti. Celá procedúra je ukončená mini masážou s kyslíkovým krémom. Rozžiarená a osviežená pleť kyslíkom je ihneď viditeľná.

  40 min 49 €

 • Test na priepustnosť bunkovej membrány

  Test na priepustnosť bunkovej membrány vyhodnocuje automat v Nórsku a je plne anonymný. Potrebné sú len 3 kvapky krvi. Po vykonaní testu sa pošle na vyhodnotenie a do 14 dní máte k dispozícii výsledky online. Medzi množstvom výsledkov nájdete váš pomer medzi Omegou 6 a 9 a Omegou 3, ktorý je kľúčový hlavne pri srdcovo-cievnych ochoreniach. Taktiež ukazovateľ priepustnosti bunkovej membrány, ktorý vám ukáže, či a ako sa vám vstrebávajú živiny zo stravy, či sa vám dostatočne absorbujú vitamíny z výživových doplnkov. Ak sú výsledky alarmujúce, odporúčame okrem úpravy stravy užívanie špeciálne obohatenej Omegy 3. Po zlepšení, ktoré zvyčajne po 4 mesiacoch nastáva u 99% ľudí, je výsledkom nielen úprava pomerov balancie medzi Omegou 6 a Omegou 3, zlepšenie zraku a civilizačných ochorení, ale konečne efekt užívania výživových doplnkov. Pre vysvetlenie výsledkov testu a nápravu je potrebné sa objednať na konzultáciu s Juliannou Hložek Grmannovou.

  10 min 117 €

 • Krídelká – stimulácia pokožky Skenarom v oblasti krčnej golierovej zóny

  Stimulácia pokožky v oblasti krčnej golierovej zóny, uvoľnenie napätia v oblasti krčnej chrbtice a svalstva ramien a chrbta. Hĺbkové uvoľnenie, aké ste ešte nezažili, prinesie dlhotrvajúci pocit ľahkosti, klient až „lieta“. Krídelká milujú aj deti, užasne pôsobí aj na psychosomatiku. Stačí raz vyskúšať a iné uvoľnenie už nikdy viac nechcete.

  30 min 40 €