Infolinka & Objednávky

0918 500 282

BOJUJTE PROTI PRÍČINÁM CELULITÍDY

Celulitída je prirodzená a normálna vec a má ju každý. Čo ju však spôsobuje? Ženy majú oproti mužom prirodzene jemnejšie a slabšie spojivové tkanivo, ktoré obaľuje a zohrieva ochranné tukové bunky podkožia.

A keď sa tieto tukové bunky hromadia a tlačia pokožku, spojivové vlákna, ktoré pripevňujú kožu k svalom, ktoré sú pod ňou, sťahujú sa nadol, čo spôsobuje, že koža sa prehýba a vytvára jamky, ktoré tak všetci dôverne poznáme.

Bližšie informácie

Ošetrenie prostredníctvom UNISON znamená redukciu nepekných jamiek na koži, celkové zlepšenie vzhľadu pokožky a taktiež úbytok objemu problémových partií.

Unikátnou kombináciou dvoch overených a účinných technológií robí z UNISON jedinečný prístroj, odstraňujúci všetkých 5 hlavných príčin celulitídy súčasne:

 

  • Zväčšené bunky tuku
  • Poškodené vlákna kolagénu
  • Strata elasticity kože
  • Zhoršená cirkulácia
  • Zhromažďovanie metabolického odpadu

 

Aby bolo ošetrenie maximálne účinné, navrhne Vám terapeut už počas prvej návštevy individuálny plán ošetrenia. Synchronizáciou pôsobenia cielenej tlakovej energie a termálneho efektu dokáže prístroj vo veľmi krátkom čase dosiahnuť štrukturálne zmeny tkaniva s dlhotrvajúcim efektom. Inteligentný systém ovládania nedovolí terapeutovi vykonať neplnohodnotné ošetrenie, pretože okamžite upozorní na odchýlky v kvalite ošetrenia. Môžete sa týmto spoľahnúť na 100% prevedenie ošetrenia.

Pocit pri ošetrení je prirovnávaný k masáži lávovými kameňmi s intenzívnymi vibráciami.

 

Využite naše akcie

AKCIA

IV Therapy – Imunobooster

Procedúra v akciovej cene 70€
(pôvodná cena 90€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Balík LPG

10 procedúr v akciovej cene 500 €
(pôvodná cena 650 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Vlasová MEZOTERAPIA

Regenerácia vlasov v akciovej cene 105 €
(pôvodná cena 130 €)

Chcem vedieť viac