Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Tancom ku krásnej postave a dobrej nálade

Zumba je tanečná fitness hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinskoamerickú hudbu a tance s aeróbnymi pohybmi čím sa stáva zábavným a jednoduchým cvičením. Jednoznačne jedno z najlepších cvičení, aké kedy budete robiť!

Aby ste spaľovali tie správne tuky, tvarovali a spevňovali celé telo striedajú sa v choreografii pomalé a rýchle rytmy pomocou intervalového tréningu. Ich hlavným zameraním sú svaly ako zadok, nohy, ruky, brucho a vaše srdce, najdôležitejší sval zo všetkých!

Bližšie informácie

Zumba je určená pre celotelové kardio a aeróbne cvičenie, ktoré poskytuje veľkú spotrebu kalórií. Vedeli ste, že jedna štúdia z roku 2012 zistila, že účastník spáli 300 až 900 kcal hodinovým cvičením Zumby? Skúste to tiež. Choreografia zumby sa skladá z jedného alebo zo všetkých šestnástich základných krokov pričom štyrmi základnými rytmami sú Salsa, reggaeton, merengue a cumbia kde každý z týchto rytmov má štyri základné kroky.

Spojenie latino rytmov a medzinárodnej hudby vytvára skvelú párty, pri ktorej spálite veľa kalórií a budete sa cítiť dobre.

Okrem vysokého prínosu pri spaľovaní kalórií Vám pomôže Zumba znížiť riziko srdcových ochorení, znížiť krvný tlak a zlý cholesterol a zvýšiť dobrý cholesterol.

Využite naše akcie

AKCIA

Balíček UNISON

4 procedúry v akciovej cene 350€
(pôvodná cena 400€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

TVÁROVÁ MEZOTERAPIA

Procedúra v akciovej cene 99€
(pôvodná cena 130€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

CARBON PEEL

Ošetrenie v akciovej cene 90 €
(pôvodná cena 220€)

Chcem vedieť viac