Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Tancom ku krásnej postave a dobrej nálade

Zumba je tanečná fitness hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinskoamerickú hudbu a tance s aeróbnymi pohybmi čím sa stáva zábavným a jednoduchým cvičením. Jednoznačne jedno z najlepších cvičení, aké kedy budete robiť!

Aby ste spaľovali tie správne tuky, tvarovali a spevňovali celé telo striedajú sa v choreografii pomalé a rýchle rytmy pomocou intervalového tréningu. Ich hlavným zameraním sú svaly ako zadok, nohy, ruky, brucho a vaše srdce, najdôležitejší sval zo všetkých!

Bližšie informácie

Zumba je určená pre celotelové kardio a aeróbne cvičenie, ktoré poskytuje veľkú spotrebu kalórií. Vedeli ste, že jedna štúdia z roku 2012 zistila, že účastník spáli 300 až 900 kcal hodinovým cvičením Zumby? Skúste to tiež. Choreografia zumby sa skladá z jedného alebo zo všetkých šestnástich základných krokov pričom štyrmi základnými rytmami sú Salsa, reggaeton, merengue a cumbia kde každý z týchto rytmov má štyri základné kroky.

Spojenie latino rytmov a medzinárodnej hudby vytvára skvelú párty, pri ktorej spálite veľa kalórií a budete sa cítiť dobre.

Okrem vysokého prínosu pri spaľovaní kalórií Vám pomôže Zumba znížiť riziko srdcových ochorení, znížiť krvný tlak a zlý cholesterol a zvýšiť dobrý cholesterol.

Využite naše akcie

AKCIA

TVÁROVÁ MEZOTERAPIA

Mezoterapia tvárová (5 ošetrení) v akciovej cene 390€
(pôvodná cena 490€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

CARBON PEEL

CARBON PEEL tváre v akciovej cene 99 €
(pôvodná cena 200€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

LASEROVÁ EPILÁCIA

Laserová epilácia v akciových cenách podľa lokality 230€ / 45 € / 65€
(pôvodná cena 280€ / 60€ / 80€)

Chcem vedieť viac