Infolinka & Objednávky

0905880777

„Doprajte si pokoj a oddych v modernom štúdiu krásy a
oddajte sa tímu profesionálne školenému tímu kaderníkov.“

Služby vyhľadávajú nielen dámy zo slovenského šoubiznisu, ale aj široká verejnosť. Stačí prísť, a aj vy sa môžete stať hviezdou večera, zaujímavej párty, či len tak, zmeniť vizáž a urobiť si radosť.

HAIR SPA

Príďte a zažite ozajstnú radosť z pohybu a úžasný pocit z nových vlasov.

Uvítame Vás v našom kaderníckom salóne HAIR SPA, ktoré ako jediné na Slovensku, Vám ponúka širokospektrálny sortiment produktov na vlasy ako napríklad Shu Uemura, Balmain, L’oreal, či Olaplex. Nie sme len obyčajné kaderníctvo, v prvom rade dávame dôraz na komplexnú starostlivosť a diagnostiku vlasov. V kooperácii s terapeutkami IEM SPA, poskytujeme aj terapeutické ošetrenia v podobe mezoterapie vlasov, ktorá upravuje štruktúru a podporuje ich rast.

VLASOVÁ MEZOTERAPIA

Mezoterapia je revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok priamo do pokožky. Mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín, antioxidantov a koenzýmov.

Vlasová mezoterapia. Účinok spočíva v unikátnom zložení aplikovaného koktejlu vpravovaného do vlasovej pokožky, ktorý obsahuje výťažky z kmeňových buniek. Nie je určený len na zastavenie nadmerného vypadávania vlasov, ale aj na podporu obnovy rastu vlasov. Výťažky z kmeňových buniek a obsiahnuté rastové faktory revitalizujú vlasové vačky, stimulujú cirkuláciu krvi a zlepšujú celkový stav pokožky hlavy. Jedná sa o najúčinnejšiu vlasovú mezoterapiu.

Využite naše akcie

AKCIA

TELO – EMSCULPT

Emsculpt kúra 6 ošetrení v akciovej cene 2200€

Chcem vedieť viac

AKCIA

TELO – LPG

LPG 1 ošetrenie v akciovej cene 58 €

Chcem vedieť viac

AKCIA

VENEROLOGICKÁ KLINIKA – ZÁKLADNÉ ODBERY

Základné odbery - venerologická ambulancia 60€

Chcem vedieť viac