Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

„Doprajte si pokoj a oddych v modernom štúdiu krásy a
oddajte sa tímu profesionálne školenému tímu kaderníkov.“

Služby vyhľadávajú nielen dámy zo slovenského šoubiznisu, ale aj široká verejnosť. Stačí prísť, a aj vy sa môžete stať hviezdou večera, zaujímavej párty, či len tak, zmeniť vizáž a urobiť si radosť.

HAIR SPA

Príďte a zažite ozajstnú radosť z pohybu a úžasný pocit z nových vlasov.

Uvítame Vás v našom kaderníckom salóne HAIR SPA, ktoré ako jediné na Slovensku, Vám ponúka širokospektrálny sortiment produktov na vlasy ako napríklad Shu Uemura, Balmain, L’oreal, či Olaplex. Nie sme len obyčajné kaderníctvo, v prvom rade dávame dôraz na komplexnú starostlivosť a diagnostiku vlasov. V kooperácii s terapeutkami IEM SPA, poskytujeme aj terapeutické ošetrenia v podobe mezoterapie vlasov, ktorá upravuje štruktúru a podporuje ich rast.

VLASOVÁ MEZOTERAPIA

Mezoterapia je revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok priamo do pokožky. Mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín, antioxidantov a koenzýmov.

Vďaka Dermaheal HSR budete mať krásnu a revitalizovanú pokožku a zbavíte sa miernych nedostatkov pleti, ako sú jazvičky po akné, jemné vrásky a rozšírene póry. Kúra obsahuje 58 aktívnych ingrediencií, ktoré dodajú pokožke absolútnu regeneráciu. Komplex biomimetických peptidov odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsiahnutá kyselina hyalurónová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu pokožky.

Využite naše akcie

Akcia

TELO

Exilis Body – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela za akciovú cenu iba 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

„YOUNG AND BEAUTIFUL“ 50 minút za akciovú cenu 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

Exilis Face – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tváre za akciovú cenu 120€

Chcem vedieť viac

Novinky

Ako vám môže pomôcť novinka v IEM SPA
ionizovaný kyslík ?

Počuli ste už o „vitamínoch vzduchu?” Tak sa ľudovo vraví elektrickým kladným a záporným časticiam vo vzduchu. Ich nerovnováha je hlavne v mestách kvôli smogu a elektrosmogu. Prevažujú totiž kladne nabité častice a spôsobujú stres a disbalanciu v organizme. Nový generátor kyslíka však generuje okrem 98% kyslíka navyše aj záporné ióny …

Viac o novinkách