Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

„Spájame krásu a zdravie vašich zubov.“

Biele a rovné zuby sú v dnešnej dobe dôležitým znakom mladosti a fyzického zdravia. Na našej klinike poskytujeme široké spektrum služieb a zákrokov na dosiahnutie dokonalého, estetického a funkčného výsledku.

Využívame najmodernejšie postupy a technológie, ktoré prispievajú k spokojnosti našich pacientov. Zverte vaše zuby do rúk odborníkov z tímu MUDr. Lucie Pitekovej, PhD., ktorej mnohoročné skúsenosti a vedomosti zaručia váš spokojný a krásny úsmev.

Neváhajte a aj vy využite naše služby v oblasti estetickej stomatológie a získajte ten najkrajší úsmev.

MUDr. Lucia Piteková, PhD., vyštudovala Lekársku Fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. V rokoch 2005-2009 pracovala na Klinike ústnej, čeľustnej a tvárovej chirurgie LF UK a NsP Ružinov. V odbore stomatológia atestovala v roku 2009. Titul PhD. získala dizertačnou prácou „Komplikácie pri erupcii zubov múdrosti“. Je držiteľkou certifikátu z dentoalveolárnej chirurgie, implantológie a v roku 2012 atestovala v odbore čeľustná ortopédia. V roku 2013 absolvovala zahraničnú stáž v Taliansku na oddelení čeľustnej ortopédie a dentoalveolárnej chirurgie. Je členkou Slovenskej komory zubných lekárov a je držiteľkou certifikátu z 3D lingválneho ortodontického systému eBrace/eLock a takisto ,,neviditeľného strojčeka“ Invisalign.

Využite naše akcie

Akcia

TELO

Exilis Body – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela za akciovú cenu iba 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

„YOUNG AND BEAUTIFUL“ 50 minút za akciovú cenu 60€

Chcem vedieť viac

Akcia

PLEŤ

Exilis Face – rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tváre za akciovú cenu 120€

Chcem vedieť viac

Novinky

Ako vám môže pomôcť novinka v IEM SPA
ionizovaný kyslík ?

Počuli ste už o „vitamínoch vzduchu?” Tak sa ľudovo vraví elektrickým kladným a záporným časticiam vo vzduchu. Ich nerovnováha je hlavne v mestách kvôli smogu a elektrosmogu. Prevažujú totiž kladne nabité častice a spôsobujú stres a disbalanciu v organizme. Nový generátor kyslíka však generuje okrem 98% kyslíka navyše aj záporné ióny …

Viac o novinkách