Relax

ANTISTRESS OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia antistresová

Prečo je tento druh kyslíkovej terapie tak jedinečný? Pretože stres je dnes skutočným zabijakom a veľmi častým spúšťačom tzv. generačných ochorení. V tejto službe okrem 95% kyslíka dostávate aj tzv. vitamíny vzduchu- tak sa ľudovo nazývajú kladne a záporne nabité častice v ovzduší. Žiaľ, vo vzduchu dnes kvôli smogu a elektrosmogu už nie je nastolená rovnováha, prevažujú kladné častice ( hlavne v mestách) a vytvárajú v organizme stres. Nastoliť späť rovnováhu dokáže práve záporne nabitý kyslík, pri ktorého inhalácii stres opúšťa vaše telo. Záporne nabitý kyslík vonia ako vzduch po búrke či v jaskyni a navodzuje antistresový účinok. Takýto kyslík môžete inhalovať aj dlhší čas, pokojne si objednajte aj 2 x 20 minút, organizmus sa vám poďakuje. Prístroj nie je mobilný, inhalovanie prebieha v našej kabíne v polohovateľnom pohodlnom kresle s dekou a wellness hudbou.

20 min / 39 €

ANTISTRESS OXYGEN THERAPY MASSAGE / Kyslíková terapia antistresová s masážou

Procedúra prebieha rovnako ako bežná Antistress Oxygen Therapy, ale je k nej pridaná masáž tváre a pokožky hlavy bez poškodenia make-upu či účesu. Pretože stres je dnes skutočným zabijakom a veľmi častým spúšťačom tzv. generačných ochorení. V tejto službe okrem 95% kyslíka dostávate aj tzv. vitamíny vzduchu- tak sa ľudovo nazývajú kladne a záporne nabité častice v ovzduší. Žiaľ, vo vzduchu dnes kvôli smogu a elektrosmogu už nie je nastolená rovnováha, prevažujú kladné častice ( hlavne v mestách ) a vytvárajú v organizme stres. Nastoliť späť rovnováhu dokáže práve záporne nabitý kyslík, pri ktorého inhalácii stres opúšťa vaše telo. Záporne nabitý kyslík vonia ako vzduch po búrke či v jaskyni a navodzuje antistresový účinok. Takýto kyslík môžete inhalovať aj dlhší čas, pokojne si objednajte aj 2 x 20 minút, organizmus sa vám poďakuje. Prístroj nie je mobilný, inhalovanie prebieha v našej kabíne v polohovateľnom pohodlnom kresle s dekou a wellness hudbou.

20 min / 49 €

SLIM OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia na chudnutie

Oxygenoterpia s účinnými zložkami na chudnutie so šesťzložkovým olejom v terapeutickej dávke. Odporúčame samostatne alebo popri ošetreniach LPG, Emsculpt., Exilis Body, po cvičení, masáži, či samostatne v Relax room. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

20 min / 39 €

URTICARIA OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia pri žihľavke

Špeciálna inhalácia pre klienta, trpiaceho žihľavkou, neskutočne svrbiacimi prejavmi kože, prejavujúcej sa ako dráždiaca vyrážka po tele . Ide o špecifickú reakciu na rôzne alergény. Spúšťačom okrem prachu, hmyzu či prísad v potravinách môže byť aj nadmerný chlad, či teplo. Na domácu aplikáciu priamo na pokožku si túto zmes môžete aj hneď zakúpiť. Zmes je zostavená slovenskými lekármi. Takáto inhalácia sa používa samostatne, alebo po roznych ošetreniach pleti, či tela na upokojenie pokožky či sčervenania. Vieme vám ju mobilizovať k vašej laserovej depilačnej procedúre, alebo do relax miestnosti po akejkoľvek kozmetickej procedúre. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

20 min / 39 €

ANTIFUNGAL OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia proti plesniam

Protiplesňová inhalácia obohatená terapeutickým pomerom piatich esenciálnych olejov, namiešaných lekármi. Kyslík, skoncentrovaný na 5 x silnejšiu koncentráciu je sám o sebe antiseptický, a k tomu ešte roznesie túto jedinečná zmes. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

20 min / 39 €

COUGH OXYGEN THERPY / Kyslíková terapia pri kašli a astme

Zápal priedušiek a ich neskutočne zdĺhavé doliečovanie? 5 x koncentrovanejší kyslík každým hlbokým nádychom hojí, a zmierňuje zápal. Bio zmes najznámejších terapeutických olejov pomôže zmierniť zápal, uľahčí doliečovanie a bolesť pri nádychoch. Výborné aj pri astme, doporučujeme! Po vyskúšaní si môžete zakúpiť aj na domáce používanie. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

20 min / 39 €

IMUNITY IMPACT OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia na posilnenie imunity

Táto špeciálna inhalácie je bomba na zimu. V akomkoľvek období sa však hodí aj pre osoby, ktoré pociťujú tlak pri dýchaní, pocit sťaženého dýchania, a pri dlhodobo zníženej imunite. Slovenskými lekármi pripravená zmes na posilnenie imunity z Klinčekovca, Škoricovníka, Eukalyptu, Rozmarinu a Kadidlovníka v terapeutickom užití zvnútra aj zvonka! Prirodzene protizápalový koncentrovaný kyslík túto zmes rozvedie a posilní tak vašu imunitu nielen v zimnom období. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

20 min / 39 €

ALLERGY OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia na zmiernenie alergií

Terapeuticky namiešaný pomer esenciálnych olejov Levandule, Mäty, Čajovníka, Vôňovca a Citrónovníka v koncentrácii s 95% kyslíkovom, obohateným o hydratáciu. Vhodný pre všetkým s občasne, či pravidelne prepukajúcou alergiou, znepríjemňujúcou život. Oddýchnutý a uvoľnený klient so zmiernenými príznakmi alergie, kedže pri danej procedúre dostanete antialergickú zmes zvnútra aj zvonka. Presunúť tento typ kyslíkovej terapie vieme aj k inej Vašej procedúre pre šetrenie Vášho času, do oddychovej miestnosti, alebo priamo v miestnosti Kyslíkovej terapie na pohodlnom polohovateľnom kresle, pod prikrývkou a s vankúšikom. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

20 min / 39 €

DIGESTION & GLUTEN INTOLERANCE OXYGEN THERAPY / Kysliková terapia pre zdravé trávenie, pri intolerancii lepku

Patogénne baktérie, získané častou konzumáciou sladkostí, antibiotikami či permanentným stresom, dokážu okrem hrubého čreva osídliť aj tenké črevo, čo sa prejavuje nadúvaním po každom jedle, pocitom plnosti, bolesťami brucha. S týmto býva často spojená aj intolerancia lepku. Kyslík, hlavne v Oxygen Oral Therapy ( teda prijímaním kyslíka cez vodu ) zabezpečuje dezinfikovanie, a aj hojí podráždené črevo, preto je v tejto špeciálnej procedúre súčasťou aj Oxywater, slovenská značka Kyslíkovej vody. Zmes čistých rastlinných výťažkov je získaná z ekologicky pestovaných ako aj divo rastúcich liečivých rastlín. V terapeutickom pomere od slovenských lekárov ju pridávame do tejto špeciálnej inhalácie pre zvýšenie pôsobenia. Zmes esenciálnych olejov si môžete odniesť aj na domáce používanie, na mesiac stojí 19,90 €. Oxywater denná dávka stojí 1,59 €. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

20 min / 39 €

LIVER DETOX OXYGEN THERAPY / Kyslíková terapia na detox pečene

Pociťujete chronickú únavu? Budíte sa v noci medzi 1 a 3 hodinou? Pri nadmernej konzumácii alkoholu či zlej životospráve vám vaša pečeň vysiela varovný signál. Inhalácia kyslíka obohateného práve o túto zmes regeneruje vašu pečeň. Pre lepší účinok takejto personalizovanej inhalácie ju dopĺňame o terapeutické užitie vo vode. €. Priamo pri procedúre si môžete priobjednať masáž tváre a hlavy masážnymi pomôckami bez poškodenia make-upu a účesu.

20 min / 39 €