Infolinka & Objednávky

0918 500 282

DIOLAZE XL – laser druhej generácie na odstránenie chĺpkov

Laserovou epiláciou sa dosiahne želaný efekt hladkej pokožky bez ochlpenia po troch, až šiestich opakovaných ošetreniach.

Laserová epilácia má dlhodobý účinok na niekoľko rokov. Ide o najvýkonnejší stroj v oblasti epilácie tela laserovou technikou.

Bližšie informácie

Úspešná laserová epilácia vychádza z princípu selektívnej fototermolýzy. Pri voľbe správnej vlnovej dĺžky diódového laseru, hustoty energie a dĺžky pulzov, dochádza k absorbcii svetelnej energie laseru v melaníne vlasových folikúl.

Diódový laser DIOLAZE XL vyniká jednoduchou obsluhou, nenáročnou aplikáciou, a vysokou bezpečnosťou pre klienta. Diódový laser DIOLAZE XL predstavuje najefektívnejšiu techniku laserovej epilácie používanú pre dosiahnutie postupného odstránenia chĺpkov na tvári a tele. Laser využíva princíp selektívnej fototermolýzy, čo znamená, že svetelná energia sa mení na tepelnú a tá je následne vychytávaná v melaníne – pigmente zárodočných buniek vlasového folikulu. Laser produkuje svetelné žiarenie jednej vlnovej dĺžky sústredené do úzkeho zväzku lúčov.

Ošetrenie je mimoriadne účinné na tmavšie a hrubšie chĺpky. Opakovaným tepelným pôsobením na vlasovú cibuľku, a následným poškodením zárodočných centier chĺpku sa stráca schopnosť jeho rastu, stenšuje sa, stráca farbu a skracuje sa jeho dĺžka.

Využite naše akcie

Akcia

Biostimulácia OČNÉHO OKOLIA

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 200 €
(pôvodná cena 250 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

ÀLA PALLA FACE TREATMENT

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 125 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

DRAKULOTERAPIA

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 180 €
(pôvodná cena 230 €)

Chcem vedieť viac