O nás

IEM SPA nie je bežná estetická klinika.

Naším cieľom je vytvoriť kult, miesto plné oddychu, trvácnej krásy a príjemných zážitkov, miesto kde je krása a zdravie dané nielen profesionálnym tímom odborníkov, ale aj vašou psychickou pohodou.

Individuálny prístup, najmodernejšie technológie, odborný dohľad, relax – to všetko tvorí harmóniu.

Vašu harmóniu. A tá je pre nás tým najväčším prínosom.

Samozrejmosťou je ponuka tých najmodernejších technológií a prístrojov a služby najlepších odborníkov. Našim klientom ponúkame efektívne metódy ošetrení zamerané nielen na ozdravenie a skrášlenie pokožky, tváre i celého tela, ale tiež povzbudenie mysle a naštartovanie celej vašej osobnosti.

V našom portfóliu nájdete služby týkajúce sa starostlivosti o pleť, vlasy, zuby, ruky a nohy, formovanie postavy, ale aj invazívnejšie dermatologické procedúry, či naopak relaxačné metódy.

 

IEM SPA Book

 

VIZIONÁRKY

MUDR. Alena
Pallová

Starostlivosť o krásu je nielen mojou záľubou, ale i celoživotným poslaním. Po ukončení Lekárskej fakulty UK v roku 2005 ma uchvátil odbor dermatológia. Moja prax sa čoskoro rozšírila aj na oblasť estetickej medicíny, až som nadobudla jasný cieľ – otvoriť si vlastnú kliniku krásy.

PhDr. Romana Škamlová

Krása ma fascinovala už odmalička a moja dráha sa začala na umeleckej škole. Dlhé roky som sa popri štúdiu venovala modelingu, no moje ambície však siahali oveľa vyššie a preto som začala podnikať vo fashion odvetví. Po rokoch som sa rozhodla zúročiť svoje skúsenosti, a s Alenkou vytvoriť unikátny projekt, miesto plné oddychu, trvácnej krásy a príjemných zážitkov.

Tím

MUDr. Alena Pallová

„Starostlivosť o krásu je nielen mojou záľubou, ale i celoživotným poslaním. Po ukončení Lekárskej fakulty UK v roku 2005 ma uchvátil odbor dermatológia. Moja prax sa čoskoro rozšírila aj na oblasť estetickej medicíny, až som nadobudla jasný cieľ – otvoriť si vlastnú kliniku krásy. Inštitút estetickej medicíny v Pezinku patrí v súčastnosti k popredným skrášľovacím zariadeniam na Slovensku. No moje okolie vie, že túžba napredovať, rovnako ako pracovitosť a ambicióznosť, patria k mojim najsilnejším povahovým črtám. Po nedávnom uvedení vlastnej kozmetickej línie àla Palla na trh prišiel nový impulz. Ten vnímam ako prirodzený krok v ďalšom profesionálnom napredovaní. IEM SPA je zhmotnením mojich najodvážnejších vízií, pretože takú pestrú škálu služieb, ktorých spoločným menovateľom je prvotriedna kvalita, bezpečnosť, vysoká odbornosť, dôraz na každý detail, cenová dostupnosť a priateľský personál, nemá žiadne iné „spa zariadenie na Slovensku. Dlho som si myslela, že môj úspech sa zakladá najmä na vytrvalosti. Dnes už viem, že pracovitosť a odvaha plniť si sny sú iba jedným z dielikov tejto náročnej skladačky. Bez dobrých a inšpiratívnych ľudí, ktorých mám okolo seba, by bol môj osobný i pracovný život smutnejší. A práve jednou z osôb, ktorých spoluprácu a profesionalitu si nesmierne vážim, je Romana Škamlová.

PhDr. Romana Škamlová

„Krása ma fascinovala už odmalička a možno aj preto sa moja dráha začala na strednej umeleckej škole. Po získaní tilulu 1. Vicemiss Slovensko a Miss Sympatia Slovensko 2007, odštarovala modelingovú kariéru. „Moje ambície však siahali oveľa vyššie a tak som sa začala naplno venovať podnikateľskej činnosti v oblasti krásy a módy. Aj po toľkých rokoch mi toto odvetvie dalo nový impulz a ja tak môžem v spolupráci s MUDr. Pallovou realizovať svoj sen. „V oblasti krásy sa pohybujem takmer celý svoj život a zo skúseností viem, že krása úzko súvisí s naším vnútrom. Ide o spokojnosť so sebou samým a harmóniu tela aj mysle. Iba vtedy vieme žiariť celou svojou osobnosťou. Práve toto vedomie nás s Alenkou posunulo k myšlienke vytvoriť unikátny projekt a priniesť na Slovensko miesto plné oddychu, trvácnej krásy a príjemných zážitkov.

Náš príbeh

Totožný názor na to, že krása nie je iba povrchová, ale vychádza aj z nášho vnútra plus dlhoročné odborné skúsenosti, nám jednoducho vnukli myšlienku urobiť trvalé zmeny v životoch ľudí. Aj preto sme sa rozhodli prísť na trh s niečím novým, s niečím, čo vyzdvihne vašu osobnosť ako celok. Miesto, ktoré dá každému pocítiť, že práve on je príťažlivý a jedinečný.

Najsilnejším pilierom IEM SPA je dobré meno spojené s dlhoročnými odbornými skúsenosťami MUDr. Aleny Pallovej v spolupráci s modernými víziami Romany Škamlovej, ktorá má v oblasti krásy skúsenosti nielen vďaka modelingu, ale aj vďaka úspešným podnikateľským projektom profilovaným výlučne na ženskú oblasť. Dve inovatívne, odvážne a inšpiratívne ženy spojili svoje vízie a knowhow a vzniklo IEM SPA.

„Dnes sa veľmi tešíme, že náš zámer vyšiel a spoločne môžeme tvoriť kult, ktorý je nielen zdrojom zdravia a krásy, ale aj celkovej harmónie tela a mysle,“ hovorí MUDr. Alena Pallová, u ktorej vznikla myšlienka založiť takýto jedinečný koncept a spolu s Romanou Škamlovou začali projekt realizovať.

„IEM SPA je zhmotnením mojich najodvážnejších vízií, pretože takú pestrú škálu služieb, ktorých spoločným menovateľom je prvotriedna kvalita, bezpečnosť, vysoká odbornosť, dôraz na každý detail, cenová dostupnosť a priateľský personál, nemá žiadne iné spa zariadenie na Slovensku. Veríme, že sa u nás budete cítiť presne tak, ako sme si to s Romanou na našom prvom „IEM SPA stretnutí“ vysnívali.“

Vízia našej kliniky

Miesto, kde sa odbornosť a profesionalita snúbia s vašou vlastnou jedinečnosťou. Našim cieľom je, aby zákazníci po odchode z IEM SPA cítili ten najpozitívnejší rozdiel – či to už znamená zlepšenie stavu pleti, zmiernenie svalového napätia, napredovanie pri formovaní postavy, ale aj väčšiu psychickú pohodu, dokonalý relax a tým pádom aj celkové ozdravenie organizmu.

Chceme, aby každá žena či muž, ktorí navštívia naše day spa, odchádzali s pocitom spokojnosti so sebou samým. Lebo až vtedy môžeme skutočne zmeniť svoj život k lepšiemu.