Omladená pleť s Lumecca IPL Photofacial

0918 500 282

Milí klienti, ošetrenie IPL je najvhodnejšie absolvovať od jesene do jari, preto by sme Vás radi informovali, že nebude dostupné počas letných mesiacov od 1.6 do 15.9.2024.

Neinvazívny spôsob liečby a redukcie poškodenia slnkom, hnedých škvŕn, rozsirenych kapilár a nepravidelnej pigmentácie na tvári, krku a dekolte či rúk. Lumecca IPL Photofacial dokáže riešiť rôzne problémy pleti naraz. Ošetrením dosiahnete farebne zjednotenú, vypnutú, žiarivú a omladenú pleť.

Bližšie informácie

Lumecca IPL Photofacial alebo inak povedané fotorejuvenizácia je účinný, neinvazívny spôsob liečby a redukcie mierneho poškodenia slnkom, hnedých škvŕn, rozsirenych kapilár a nepravidelnej pigmentácie na tvári, krku a hrudníku. Využíva intenzívne záblesky viditeľného svetla, ktoré prenikajú hlboko pod povrch pokožky, aby cielene deštruovali pigmentácie, melasmy či iné farebné nerovnosti. Daľej sa IPL cielene zameriava na zníženie zápalu, či akné a deštrukciu rozšírených žíl.

Najväčším benefitom je však postupné odbúranie starého kolagénu a nová kolagensyntéza. Výsledkom je vypnutá, pevná, omladená a farebne zjednotená pleť.

IPL je neuveriteľne účinným spôsobom, ako odstrániť zafarbené oblasti bez toho, aby bol zásah invazívny alebo vyžadoval úplnú obnovu pokožky. Toto ošetrenie prináša veľmi rýchle účinky – môžete priamo sledovať, ako sa vaše škvrny vynárajú a následne odlupujú preč. Už po 1-2 týždňoch uvidíte ako sa vám začína pokožka zlepšovať. Túžené výsledky sa dostavia 1 mesiac po poslednej procedúre.

Využite naše akcie

AKCIA

Tattoo removal – Obočie

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 105 €
(pôvodná cena 130€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

CARBON PEEL

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 170 €
(pôvodná cena 220€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Oxygeneo+

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 85 €
(pôvodná cena 105 €)

Chcem vedieť viac