Omladená pleť s Lumecca IPL Photofacial

0918 500 282

Neinvazívny spôsob liečby a redukcie poškodenia slnkom, hnedých škvŕn, rozsirenych kapilár a nepravidelnej pigmentácie na tvári, krku a dekolte či rúk.

Lumecca IPL Photofacial dokáže riešiť rôzne problémy pleti naraz. Ošetrením dosiahnete farebne zjednotenú, vypnutú, žiarivú a omladenú pleť.

Bližšie informácie

Lumecca IPL Photofacial alebo inak povedané fotorejuvenizácia je účinný, neinvazívny spôsob liečby a redukcie mierneho poškodenia slnkom, hnedých škvŕn, rozsirenych kapilár a nepravidelnej pigmentácie na tvári, krku a hrudníku. Využíva intenzívne záblesky viditeľného svetla, ktoré prenikajú hlboko pod povrch pokožky, aby cielene deštruovali pigmentácie, melasmy či iné farebné nerovnosti. Daľej sa IPL cielene zameriava na zníženie zápalu, či akné a deštrukciu rozšírených žíl.

Najväčším benefitom je však postupné odbúranie starého kolagénu a nová kolagensyntéza. Výsledkom je vypnutá, pevná, omladená a farebne zjednotená pleť.

IPL je neuveriteľne účinným spôsobom, ako odstrániť zafarbené oblasti bez toho, aby bol zásah invazívny alebo vyžadoval úplnú obnovu pokožky. Toto ošetrenie prináša veľmi rýchle účinky – môžete priamo sledovať, ako sa vaše škvrny vynárajú a následne odlupujú preč. Už po 1-2 týždňoch uvidíte ako sa vám začína pokožka zlepšovať. Túžené výsledky sa dostavia 1 mesiac po poslednej procedúre.

Využite naše akcie

AKCIE

Balík UNISON

Balík 6 telových ošetrení v akciovej cene 490 €
(pôvodná cena 660 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

ÀLA PALLA FACE TREATMENT

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 125 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

CARBON PEEL

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 170 €
(pôvodná cena 220€)

Chcem vedieť viac