Infolinka & Objednávky

0918 500 282

MORPHEUS 8 kombinuje mikrovpichovanie s rádiofrekvenčnou technológiou a frakčným resurfacingom, ktorá stimuluje produkciu kolagénu. Pri ošetrení neprichádza k takmer žiadnemu

poškodeniu dermy, zároveň však poskytuje mimoriadne jednotný účinok. Pri ošetrení tela dochádza k zoštíhleniu v danej oblasti a zároveň stiahnutiu kože.

Morpheus 8 Face & Body

Procedúra MORPHEUS8 kombinuje mikrovpichovanie s rádiofrekvenčnou technológiou a frakčným resurfacingom, ktorý stimuluje produkciu kolagénu. Pri ošetrení neprichádza k takmer žiadnemu poškodeniu dermy, zároveň však poskytuje mimoriadne jednotný účinok.

Výhodou tejto technológie je jej možnosť použiť ju na všetky typy pleti a všetky oblasti tela, ktoré môžu profitovať zo subdermálnej obnovy. Na ošetrenie sú vhodné oblasti tváre a tela, ktoré vykazujú vrásky, zmenu farby alebo jazvy po akné. Najčastejšie ošetrované oblasti zahŕňajú tvár, krk a dekolt ako aj brucho. Práve pre oblasť brucha je to prospešné na napnutie voľnej kože s podkožným tukovým tkanivom.

Viditeľné výsledky možno vidieť už v priebehu niekoľkých dní, no najvýraznejšie výsledky sa zvyčajne dostavia po troch týždňoch. Zlepšenia pokračujú až tri mesiace po liečbe.

Nedoporučujeme vykonávať procedúru na čerstvo opálenú pleť!

Taktiež 2 týždne po zákroku nedoporučujeme vystavovať sa intenzívneho slnku.

Odporúčame prísť na procedúru odlíčená.

Využite naše akcie

Akcia

Biostimulácia OČNÉHO OKOLIA

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 200 €
(pôvodná cena 250 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

ÀLA PALLA FACE TREATMENT

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 125 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

DRAKULOTERAPIA

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 180 €
(pôvodná cena 230 €)

Chcem vedieť viac