Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Revolučné riešenie pre vašu pleť, ktorá trpí poškodením od slnenia, pigmentovými škvrnami, zlomenými kapilárkami, akné, rosaceou či inými vzhľadovo nelichotivými nedokonalosťami.

Lumecca IPL Photofacial dokáže riešiť rôzne problémy pleti naraz, aby ste dosiahli farebne zjednotenú, vypnutú, žiarivú a omladenú pleť.

Bližšie informácie

Lumecca IPL Photofacial alebo inak povedané fotorejuvenizácia je účinný, neinvazívny spôsob liečby a redukcie mierneho poškodenia slnkom, hnedých škvŕn, rozsirenych kapilár a nepravidelnej pigmentácie na tvári, krku a hrudníku. Využíva intenzívne záblesky viditeľného svetla, ktoré prenikajú hlboko pod povrch pokožky, aby cielene deštruovali pigmentácie, melasmy či iné farebné nerovnosti. Daľej sa IPL cielene zameriava na zníženie zápalu, či akné a deštrukciu rozšírených žíl.

Najväčším benefitom je však postupné odbúranie starého kolagénu a nová kolagensyntéza. Výsledkom je vypnutá, pevná, omladená a farebne zjednotená pleť.

IPL je neuveriteľne účinným spôsobom, ako odstrániť zafarbené oblasti bez toho, aby bol zásah invazívny alebo vyžadoval úplnú obnovu pokožky. Toto ošetrenie prináša veľmi rýchle účinky – môžete priamo sledovať, ako sa vaše škvrny vynárajú a následne odlupujú preč. Už po 1-2 týždňoch uvidíte ako sa vám začína pokožka zlepšovať. Túžené výsledky sa dostavia 1 mesiac po poslednej procedúre.

Využite naše akcie

LIMITED

EMSCULPT (6 ošetrení)

6 ošetrení v špeciálnej akciovej cene 1450 €
(pôvodná cena 2900 €)

Chcem vedieť viac

LIMITED

Hydrafacial Omorovicza

Tvárové ošetrenie v špeciálnej akciovej cene 115 €
(pôvodná cena 165 €)

Chcem vedieť viac

LIMITED

LUMECCA IPL PHOTOFACIAL

Tvárové ošetrenie v špeciálnej akciovej cene 120 €
(pôvodná cena 200 €)

Chcem vedieť viac