Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Minimálna invazívna bipolárna rádiofrekvenčna (RF) liečba podkožného tkaniva (frakčnú koagulácia). Morpheus8 funguje na princípe vymeniteľných sád

 

 

mikroihličkových hrotov prispôsobiteľných frakčným ošetreniam. Mikroihličky prenikajú hlboko do pokožky a tuku čo blahodárne pôsobí na hladší vzhľad pokožky.

 

 

Bližšie informácie

Procedúra MORPHEUS8 kombinuje mikrovpichovanie s rádiofrekvenčnou technológiou a frakčným resurfacingom, ktorý stimuluje produkciu kolagénu. Pri ošetrení neprichádza k takmer žiadnemu poškodeniu dermy, zároveň však poskytuje mimoriadne jednotný účinok.

Výhodou tejto technológie je jej možnosť použiť ju na všetky typy pleti a všetky oblasti tela, ktoré môžu profitovať zo subdermálnej obnovy. Na ošetrenie sú vhodné oblasti tváre a tela, ktoré vykazujú vrásky, zmenu farby alebo jazvy po akné. Najčastejšie ošetrované oblasti zahŕňajú tvár, krk a dekolt ako aj brucho. Práve pre oblasť brucha je to prospešné na napnutie voľnej kože s podkožným tukovým tkanivom.

Viditeľné výsledky možno vidieť už v priebehu niekoľkých dní, no najvýraznejšie výsledky sa zvyčajne dostavia po troch týždňoch. Zlepšenia pokračujú až tri mesiace po liečbe.

Nedoporučujeme vykonávať procedúru na čerstvo opálenú pleť!

Taktiež 2 týždne po zákroku nedoporučujeme vystavovať sa intenzívneho slnku.

Odporúčame prísť na procedúru odlíčená.

 

Využite naše akcie

AKCIA

IV Therapy – Imunobooster

Procedúra v akciovej cene 70€
(pôvodná cena 90€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Balík LPG

10 procedúr v akciovej cene 500 €
(pôvodná cena 650 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Vlasová MEZOTERAPIA

Regenerácia vlasov v akciovej cene 105 €
(pôvodná cena 130 €)

Chcem vedieť viac