Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Precízne nastrelenie náušníc

Nastreľovanie náušníc je oproti klasickému prepichnutiu ucha ihlou, modernejšou metódou, ktorá je oveľa šetrnejšia a menej stresujúca.

Nastreľovanie náušníc je určené pre všetky vekové kategórie, s výnimkou maličkých detí. Aplikácia je minimálne bolestivá, sterilná, rýchla a bez krvácania.

Bližšie informácie

Naša ordinácia kde nastreľujeme náušnice je čisté a sterilné prostredie s prísnym dezinfekčným postupom, ktorý sa vykonáva každý deň, ako aj pred a po každom vykonaní piercingu. Používame najnovší piercingový prístroj a naša pani doktorka je plne vyškolená na jeho používanie.

Náušnice vám budú nastrelené v hygienickom prostredí pomocou vopred sterilizovaných nástrojov a individuálne balených sterilných čapov, ktoré sú hypoalergénne, vyhovujú niklu a sú vyrobené z chirurgickej nehrdzavejúcej ocele. Po prestrelení je každá časť prístroja, ktorá príde do kontaktu so zákazníkom, zlikvidovaná. Na rozdiel od starých pružinových alebo „pištoľových“ systémov, ktoré sa opakovane používajú medzi zákazníkmi.

Automatické polohovanie spony zaisťuje ponechanie správneho priestoru v prednej a zadnej časti ucha na zlepšenie procesu hojenia. Systém, ktorý používame, je jemný a tichý, používa tlak ruky na rýchle a presné prestrelenie ucha jedným plynulým a tichým pohybom.

Náušnice nastreľujeme len v mäkkej časti ucha (Lobe / Upper Lobe). Zákrok vykonávame u detí od 10 rokov (samozrejme v prítomnosti zákonného zástupcu).

Využite naše akcie

AKCIA

Premium N mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 120 €
(pôvodná cena 150 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Anti-Age L mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 130 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Plazmaterapia + Exozómy – 1 Lokalita

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 260 €
(pôvodná cena 330 €)

Chcem vedieť viac