Infolinka & Objednávky

0918 500 282

NAŠTARTUJTE VAŠU OSOBNOSŤ S àLA PALLA

àla Palla Facial Treatments nie je len efektívna metóda ošetrení zameraná na ozdravenie a skrášlenie pokožky tváre, ale tiež povzbudenie mysle.

Vybrané kvalitné kozmetické produkty àla Palla a efektívnosť masážnych techník našich odborníčok zaručí dokonalý a ničím nerušený relax.

Bližšie informácie

TVÁROVÝ àla Palla TREATMENT

Tvárový àla Palla treatment určený na relaxáciu, omladenie a rozmaznávanie vašej pokožky. Obnovte zdravie svojej pleti pomocou jedinečného, neinvazívneho ošetrenia s kozmetikou àla Palla, ktoré exfoliuje, hydratuje, chráni vašu pokožku a vytvára okamžitý efekt. Toto ošetrenie využívajúce dvojstupňový prístup k masáži tváre – vrátane našej charakteristickej masážnej techniky a Gua sha masáže Obsidiánom. Procedúra je stelesnením sebalásky a je určená pre všetky typy pleti, od jemných vrások a hnedých škvŕn až po mastnú pleť a rozšírené póry.

TELOVÝ àla Palla TREATMENT I. – DETOXIKAČNO – LYMFODRENÁŽNE OŠETRENIE

àla Palla telové detoxikačné ošetrenie s radou kozmetických produktou àla Palla pozostáva z exfoliácie odumretých kožných buniek, hydratácie a tonizácie pokožky. Kombinácia liečebných a uvoľňujúcich masážnych techník pracuje s napätými svalmi a jemná lymfodrenážna masáž pomáha stimulovať lymfatický systém, cievy a žliazy, čím pomáha odstraňovať odpad a toxíny z tela. Všetky tieto kroky sú nevyhnutné na ceste obnovy vášho tela a mysle.

TELOVÝ àla Palla TREATMENT II. – ANTICELULITÍDNO – BIO-CONTOURING OŠETRENIE

Príjemný celotelový anticelulitídový àla Palla rituál využíva kolekciu àla Palla produktov a pozitívnych účinkov suchej masáže masážnou kefou a ručnými masážnymi technikami zameranými na tvarovanie postavy a redukciu celilitídy. Toto ošetrenie pozostáva z celkového telového peelingu, hydratácie a tonizácie pleti, suchej masáže a upokojujúcej masáže s našimi masážnymi olejmi, ktoré obnovia pozitívnu energiu a dodajú pokožke jas. Očakávajte hladšiu, vytvarovanú postavu a zrelaxovanú myseľ.

 

Využite naše akcie

AKCIA

Premium N mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 120 €
(pôvodná cena 150 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Anti-Age L mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 130 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Plazmaterapia + Exozómy – 1 Lokalita

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 260 €
(pôvodná cena 330 €)

Chcem vedieť viac