Infolinka & Objednávky

0918 500 282

OMLADENIE POKOŽKY BIOREPEELOM CI3

Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií. Kombinácia aktívnych zložiek účinne bojuje proti vráskam, pigmentácii a akné.

Spôsobuje revitalizáciu pokožky hlbokú stimuláciu pokožky. Je vhodný pre tých, kto nemôže alebo nechce podstúpiť injekčnej revitalizáciu.

Bližšie informácie

BioRePeel je vynikajúci proti starnutiu, pretože obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a vitamíny, ktoré vaša pokožka potrebuje.

Obsahuje aj 35% TCA (na tvár a krk) a 50% TCA (na telo) a GABA (kyselina gama-aminomaslová), ktorá uvoľňuje svaly a tým znižuje vrásky.

Výsledkom je, že kombinácia aktívnych zložiek jej umožňuje účinne zabrániť starnutiu kože. Tiež znižuje poškodenie UV žiarením, pigmentáciou alebo akné. Podstata liečby spočíva v jej miernej exfoliácii. Okrem toho silná stimulácia biosyntetických procesov obnovuje štruktúru kože.

Okrem toho je liečba vhodná pre mladú pleť počas akútnych štádií akné, čiernych hláv, s nedávnym alebo „čerstvým“ zjazvením, ako aj pri ošetrovaní jemných vrások.

Chemický peeling TCA pain control je stredne hlboký peeling kyselinou trichlóroctovou. Ošetrenie je vhodné podstúpiť v jesenných a zimných mesiacoch. Po ošetrení je nutné dodržiavať dôslednú fotoprotekciu a pleť intenzívne hydratovať, pleť sa bude výraznejšie ošupovať. Peeling nieje vhodný pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu, pre pacientov s rosaceou, ani počas tehotenstva a dojčenia.

Indikácie:

  • Fotostarnutie a jeho dôsledky
  • Akné a post-akné
  • Mastná, pórovitá pokožka
  • Pigmentácie
  • Jemné vrásky a jazvičky

Využite naše akcie

AKCIA

Premium N mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 120 €
(pôvodná cena 150 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Anti-Age L mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 130 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Plazmaterapia + Exozómy – 1 Lokalita

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 260 €
(pôvodná cena 330 €)

Chcem vedieť viac