Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Zatiaľ čo holenie tváre je tradične spájané s mužmi, v súčasnosti využíva túto metódu čoraz viac žien.

Vďaka Face Shaving dosiahete nie len hladšiu a žiarivejšiu pleť, ale bude pre vás účinnejšie aplikovanie make-upu či skin care.

Bližšie informácie
Počas procedúry po dôkladnom vyčistení pleti, použijeme jemný peeling, čím zabezpečíme lepšiu možnosť odstrániť všetky chĺpky. Následne nanesieme shavingovú hmlu, ktorá zadefinuje chĺpky pre ich detailné odstránenie. Nakoniec miesto vydezinfikujeme aby nedošlo k zapáleniu alebo zarastaniu chĺpkov. Jemná masáž tváre na záver s upokojujúcim krémom zaručí krátky relax pri danom ošetrení. Výsledkom je žiarivá pleť bez jemných chĺpkov.
Výhody ošetrenia:
  • Exfoliácia: Holenie tváre poskytuje jemnú formu exfoliácie. Žiletka odstraňuje odumreté kožné bunky, čím pomáha odhaliť sviežejšiu a jasnejšiu pleť. To môže tiež zlepšiť absorpciu produktov starostlivosti o pleť.
  • Hladšia pokožka: Holenie môže spôsobiť, že pokožka bude hladšia odstránením jemných zamatových chĺpkov (broskyňových chĺpkov). Make-up má tendenciu nanášať rovnomernejšie, výsledkom čoho je bezchybný finiš.
  • Výhody proti starnutiu: Niektoré ženy sa obracajú na holenie, aby sa zamerali na známky starnutia. Podporou produkcie kolagénu a zvýšením obratu buniek môže pomôcť znížiť výskyt jemných liniek a vrások.
  • Zlepšená absorpcia produktov starostlivosti o pleť: Bez chĺpkov na tvári, ktoré by im bránili, môžu produkty starostlivosti o pleť preniknúť do pokožky efektívnejšie.

Využite naše akcie

AKCIA

Tattoo removal – Obočie

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 105 €
(pôvodná cena 130€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

CARBON PEEL

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 170 €
(pôvodná cena 220€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Oxygeneo+

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 85 €
(pôvodná cena 105 €)

Chcem vedieť viac