Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Zvýraznite svoje oči prirodzenou cestou

Obočie a mihalnice sú azda to prvé čo si človek na tvári toho druhého všimne. Preto sa usilujeme aby sme ich mali vždy krásne a výrazné.

Laminácia obočia ako aj laminácia mihalníc je metóda ako si zvýrazniť obočie a mihálnice bez námahy, prirodzenou a bezbolestnou cestou.

Bližšie informácie

LAMINÁCIA OBOČIA

Táto metóda je nazývaná tiež ako brow filler alebo lifting obočia. Je profesionálny lifting pre trendové, dramatické a plnšie obočie hodné filmových hviezd. Bez ohľadu na to, aké „vady“ má vaše obočie – medzery, stenčovanie, nadmerné vypínanie, neposlušnosť – laminácia obočia je úžasným neinvazívnym, dočasným ale účinným spôsobom, ako zlepšiť vzhľad vášho obočia.

Je ideálna pre husté, strapaté, hrubé alebo smerom nadol rastúce obočie a tiež skvelá pre tých, ktorí sú síce so svojím obočím spokojní ale chcú mu dodať objem a lesk.
Laminácia obočia umožňuje znovu vytvoriť obočie klienta bez potreby ihiel alebo semipermanentného make-upu.

LAMINÁCIA MIHALNÍC

Profesionálny lifting pre trendy natočené mihalnice. Je to ako trvalá mihalnica do zdvihnutého, natočeného stavu. Ale na rozdiel od drsných receptúr, ktoré sa kedysi používali na trvalú stálosť vlasov na našich hlavách, je ošetrenie nadvihnutia mihalníc podstatne jemnejšie. Lash lift je semipermanentné ošetrenie, ktorého cieľom je napnúť a vytočiť vaše mihalnice smerom nahor, aby boli oveľa výraznejšie.

Už vôbec nebudete potrebovať klieštičky na mihalnice! Na rozdiel od predlžovania mihalníc – ktoré zahŕňajú prilepenie falošných vložiek k línii mihalníc na vytvorenie plnosti – nadvihnutie mihalníc krásne zvýrazňuje to, čo už máte. Sú v podstate ako trvalá pre vaše mihalnice, teda mihalnice krásne opticky zvýrazni a zväčší následne sa na ne aplikujú vyživujúce séra ktoré sú výborne na výživu, pružnosť a rast mihalníc.

Využite naše akcie

Akcia

Biostimulácia OČNÉHO OKOLIA

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 200 €
(pôvodná cena 250 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

ÀLA PALLA FACE TREATMENT

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 125 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

DRAKULOTERAPIA

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 180 €
(pôvodná cena 230 €)

Chcem vedieť viac