Infolinka & Objednávky

0918 500 282

OMLADZUJÚCA REVITALIZAČNÁ MEZOTERAPIA

Mezoterapia je revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok priamo do pokožky.

Mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín, antioxidantov a koenzýmov.

Bližšie informácie

Vďaka mezoterapii budete mať krásnu a revitalizovanú pokožku,zbavíte sa miernych nedostatkov pleti, ako sú jazvičky po akné, jemné vrásky a rozšírene póry. Mezoteraputický roztok, ktorý aplikujeme v IEM SPA obsahuje 58 aktívnych ingrediencií, ktoré dodajú pokožke absolútnu regeneráciu. Komplex biomimetických peptidov odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsiahnutá kyselina hyalurónová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu pokožky.

Pre viditeľný efekt odporúčame absolvovať minimálne 3 procedúry po sebe.

Anti-age L mezoterapia
(odporúčame pre zrelú pleť 40+)

Mezoterapeutický kokteil proti starnutiu venovaný najpokročilejším príznakom starnutia pleti. Spevňuje pokožku pre vyhladzujúci efekt. Pokožka sa prirodzene javí jemnejšia a žiarivejšia najmä vďaka anti-agingovým vlastnostiam kyseliny hyalurónovej. Najvyššia koncentrácia kyseliny hyalurónovej obohatená o komplex aminokyselín umožňuje intenzívnu regeneráciu extracelulárneho matrixu, hĺbkovú stimuláciu kolagénu a elastínu a rýchlu obnovu mladistvého vzhľadu pleti

BTX premium mezoterapia
(odporúčame pre pleť s prvými známkami stárnutia 30+)

Pokrokový kokteil na boj proti vráskam na tvári a známkam starnutia pleti. Dokonale vyvážená kombinácia kyseliny hyalurónovej a argirelínu zabraňuje tvorbe nových výrazných vrások a redukuje a zastavuje prehlbovanie už existujúcich vrások, čím poskytuje veľkolepý vyhladzujúci efekt. BTX je účinný stimulátor syntézy kolagénu a elastínu a stimulátor reštrukturalizácie tkaniva. Jeho hlavným pôsobením je svalová hydratácia pokožky, vďaka čomu tvár získava mladistvé kontúry a pôsobí viditeľne hladšie. Argireline je hexapeptid, ktorý pôsobí ako inhibítor acetylcholínu, ktorý blokuje impulz v nervovosvalovom spojení. Jeho „botoxový“ efekt spočíva v uvoľnení napätia mimických svalov pokožky tváre, čo zabraňuje tvorbe nových mimických vrások a redukuje hĺbku už existujúcich. Vďaka vynikajúcim omladzujúcim vlastnostiam argirelínu sa často používa ako syntetická a netoxická alternatíva k liečbe botulotoxínom s klinicky overenou účinnosťou. Odporúča sa hlavne pre silné zdvihnutie oblasti spánku, čela a úst.

Whitening max mezoterapia
(Depigmentácia a bielenie pokožky 18+)

Depigmentačný koncentrát určený na intenzívne ošetrenie na zníženie zafarbenia. Vďaka arbutínu, kyseline tranexamovej, kyseline kojovej a glutatiónu zloženie viditeľne bieli a vyrovnáva tón pleti. Prídavok kyseliny hyalurónovej, antioxidantov a extraktu z koreňa sladkého drievka pokožku hydratuje a vyhladzuje a dodáva jej žiarivý a žiarivý vzhľad.

Premium N mezoterapia
(Silná výživa a hydratácia, možnosť použitia aj na telo. 18+)

Premium Meso N & Meso NHA aktívne opravuje pokožku a nahrádza minerály, ktoré jej chýbajú, ako je horčík, sodík, draslík a vápnik. Tiež s čistou kyselinou hyalurónovou poskytuje okamžité výsledky na zlepšenie prirodzeného jasu pokožky a hladiny vody. Tento luxusný meso má mnoho použití vrátane vypĺňania vrások a chrbta rúk, vnútornej strany nôh a rúk, ako aj oblasti brucha a krku. Luxusné omladzujúce kokteily na revitalizačné ošetrenia pleti. Za svoje jedinečné vlastnosti vďačia jedinečnému zloženiu bohatému na zložky, ktoré dlhodobo stimulujú viacúrovňovú regeneráciu pokožky. Terapia obnovuje správnu vodnú rovnováhu, napätie a pružnosť pokožky a spomaľuje procesy starnutia tkanív.

Využite naše akcie

Akcia

Biostimulácia OČNÉHO OKOLIA

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 200 €
(pôvodná cena 250 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

ÀLA PALLA FACE TREATMENT

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 125 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

DRAKULOTERAPIA

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 180 €
(pôvodná cena 230 €)

Chcem vedieť viac