Infolinka & Objednávky

0918 500 282

STIMULÁCIA NOVOTVORBY KOŽE POMOCOU CHÉMIE

Estetické povrchové ošetrenie, ktoré odstraňuje povrchovú vrstvu kože, pričom v priebehu niekoľkých ošetrení dosahuje zbrúsenie

a vďaka tomu aj stimuláciu novotvorby kože, zjemnenie povrchu pokožky, zmenšenie pórov, farebné zjednotenie a celkovú regeneráciu kože.

Bližšie informácie

Chemický peeling je rýchly a účinný postup používaný na omladenie, rejuvenizáciu a regeneráciu pokožky. Je úplne neinvazívny a vhodný pre všetkých, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie vzhľadu pleti.

Trvá iba niekoľko minút a používa sa pri ňom peelingová zmes zo špeciálnych prípravkov s obsahom kyseliny glykolovej (AHA). Kyselina glykolová je prírodná látka získaná z cukrovej trstiny, používaná sa v rôznych koncentráciách. Pôsobením AHA kyselín dochádza k razantnému vyčisteniu pokožky, zmenšeniu pórov, prejasneniu, zlepšeniu jej hydratácie a pružnosti. Rovnako dochádza k vyhladeniu jemných vrások, zmierneniu pigmentácií a farebnému zjednoteniu pleti. Táto metóda tiež účinne rieši liečbu akné. Po ošetrení dochádza k redukcii tvorby mazu, stiahnutiu pórov i čiastočnému vyhladeniu jazvičiek spôsobené týmto ochorením v minulosti.

Chemický peeling je veľmi bezpečnou a zároveň účinnou liečebnou a skrášľovacou metódou, ktorá často môže nahradiť aj iné, oveľa finančne nákladnejšie ošetrenie.

Využite naše akcie

AKCIA

Skin Carbon Booster

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 220 €
(pôvodná cena 270 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Laserová Epilácia – Dolné končatiny

Telové ošetrenie v akciovej cene 220 €
(pôvodná cena 280 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

EXILIS Face

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 160 €
(pôvodná cena 200 €)

Chcem vedieť viac