Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Rádiofrekvenčné spevnenie pokožky tela

Exilis je unikátne zariadenie vysielajúce riadené dávky ultrazvukových vĺn a termálnej energie do tkaniva.

Kombináciou účinkov vlnenia a excitácii molekúl dosahuje prístroj výborné výsledky a právom sa mu hovorí „bezbolestná liposukcia“.

Bližšie informácie

Ultrazvuková energia je v podstate mechanické vlnenie. V závislosti na frekvencii sa mení aj hĺbka prieniku tohto vlnenia do tkaniva.

Ultrazvuk Exilisu je nastavený tak, aby cielene prenikal do tukových vrstiev uložených v hlbších vrstvách podkožia. Tam sa mechanicky rozrušujú obranné formácie tukových štruktúr (tukové fibrózne štruktúry) a separujú tak tukové bunky na samostatné jednotky. Takto pripravené tukové tkanivo je ľahšie dostupné pre pôsobenie rádiofrekvenčnej energie. Termálne účinky použitia rádiofrekvenčnej energie sú už desiatky rokov s úspechom využívané v rôznych medicínskych odboroch.

Prístroj EXILIS má zabudované kontrolné a bezpečnostné systémy (EFC, DTC), vďaka ktorým je možné bezpečné využitie rádiofrekvenčnej energie i v estetickej oblasti a v oblasti krásy. Riadený tok termálnej energie preniká cez pokožku do tukového tkaniva a stimuluje v nich metabolické aktivity, ktorých dôsledkom je lipolýza, t.j. uvoľnenie obsahu tukových buniek a zmenšenie ich objemu.

Využite naše akcie

AKCIA

Tattoo removal – Obočie

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 105 €
(pôvodná cena 130€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

CARBON PEEL

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 170 €
(pôvodná cena 220€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Oxygeneo+

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 85 €
(pôvodná cena 105 €)

Chcem vedieť viac