Infolinka & Objednávky

0918 500 282

IEM SPA IV THERAPY

IEM SPA IV THERAPY je séria niekoľkých balíčkov, pomocou ktorých môžete napomôcť ozdraviť svoje telo, dodať mu potrebnú energiu, potrebné vitamíny, naboostovať si imunitu či zlepšiť stav pleti, vlasov, nechtov.

V tomto programe si môžete vybrať až zo šiestich unikátnych variant, o ktorých sa dozviete viac nižšie.

VARIANTY IV THERAPY

IMUNOBOOSTER
Intravenózny infúzny roztok s obsahom kyseliny askorbovej /vitamín C/, je vhodný na podporu imunity organizmu a prevenciu chorôb. Kokteil zvyšuje antioxidačnú ochranu organizmu, chráni pred poškodzujúcimi účinkami voľných radikálov, zlepšuje absorbciu železa z tráviaceho traktu, znižuje riziko sezónnych viróznych ochorení, rôznych infekčných ochorení, karcinogénov v tráviacom trakte a vážnych ochorení, ako je ateroskleróza a zvýšený krvný tlak. Terapia je vhodná aj ako podporná liečba pri už prebiehajúcich akútnych zápalových a infekčných ochoreniach. Pravidelná infúzna liečba s vitamínom C vás nabije novou energiou a vitalitou.


CALM simple / combined
Vnútrožilový infúzny roztok magnézia, vitamínu a stopových prvkov pôsobí ukludňujúco a relaxačne. Kokteil utišuje vnútorný nekľud, podporuje imunitu, zvyšuje obranyschopnosť, znižuje riziko kŕčových stavov a podporuje strebávanie živín v tráviacom trakte. Je vhodný pri stresujúcom životnom štýle, pri sklonoch k tetánii, pre neurotických sklonoch a syndróme vyhorenia. Kokteil znižuje hladinu alkoholu v krvi.


HYDRATION simple / combined
Hydratačný vitamínový infúzny roztok je vhodný pri stavoch dehydratácie, únavy a vyčerpania organizmu. Kokteil aplikovaný intravenózne dodá telu potrebnú hydratáciu , energiu, vitalitu, pomôže pri zvýšenej psychicke a fyzickej záťaži, uvoľní svalstvo aj napätie. Navyše roztok pôsobí aj rejuvenizačne-omladzujúco.


ANTIAGE simple / combined
Sterilný koncentrát v tuku rozpustných multivitamínov pôsobí ako vysoko účinný v boji proti starnutiu. Roztok má vplyv okrem celkovej regenerácii organizmu aj na tvorbu kolagénu a predchádza vzniku vrások. Kolagénstimulácia podporí prirodzenú krásu, fungovanie tela a celkový wellbeing. Pravidelné podávanie infúznych antiage koktejlov sa odzrkadlí na zlepšení stavu vlasov, nechtov, ďasien a pokožky.


VITAMIN BOOSTER simple / combine
Multivitamínový infúzny koktejl je zameraný na deficit mikronutričných hodnôt a podporu trávenia. Super roztok vitamínov, minerálov a stopových prvkov prispieva k správnej látkovej premene pre tvorbu energie, podporuje normálnu hormonálnu aktivitu, imunitu a obranychopnosť organizmu, komplex vitamínov B podporuje nervový systém a udržiava mozog v zdravej kondícii, vitamín C a kyselina listová pôsobí ako antioxidant, biotín podporuje rast a kvalitu vlasov a nechtov, prispieva k správnej látkovej premene pre tvorbu energie.


ENERGY BOOSTER
Športový kokteil energy booster sa podáva za účelom dodania energie a regeneráciu svalov, kĺbov a šliach. Cieľom intravenóznej liečby je zlepšiť zdravotný stav, prijať potrebné množstvo vitamínov, elektrolytov a vody. Pôsobí proti oxydačnému stresu, urýchľuje hojenie, regeneráciu tela, zvyšuje funkciu imunitného systému, zlepšuje obranyschopnosť, metabolizmus, bunkovú výmenu, vyživuje svalovú hmotu a buduje energiu v tele. Je vhodný pre športovcov s vysokou fyzickou aktivitou.

Využite naše akcie

AKCIA

IV Therapy – Imunobooster

Procedúra v akciovej cene 70€
(pôvodná cena 90€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Balík LPG

10 procedúr v akciovej cene 500 €
(pôvodná cena 650 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Vlasová MEZOTERAPIA

Regenerácia vlasov v akciovej cene 105 €
(pôvodná cena 130 €)

Chcem vedieť viac