Infolinka & Objednávky

0918 500 282/0800 500 512

IEM SPA IV THERAPY

IEM SPA IV THERAPY je séria niekoľkých balíčkov, pomocou ktorých môžete napomôcť ozdraviť svoje telo, dodať mu potrebnú energiu, potrebné vitamíny, naboostovať si imunitu či zlepšiť stav pleti, vlasov, nechtov.

V tomto programe si môžete vybrať až zo šiestich unikátnych variant, o ktorých sa dozviete viac nižšie.

VARIANTY IV THERAPY

1. IMUNOBOOSTER 90 €
– vitamín C
– ióny, železo, kalcium, zinok

POPIS: Intravenózny infúzny roztok s obsahom kyseliny askorbovej /vitamín C/, je vhodný na podporu imunity organizmu a prevenciu chorôb. Kokteil zvyšuje antioxidačnú ochranu organizmu, chráni pred poškodzujúcimi účinkami voľných radikálov, zlepšuje absorbciu železa z tráviaceho traktu, znižuje riziko sezónnych viróznych ochorení, rôznych infekčných ochorení, karcinogénov v tráviacom trakte a vážnych ochorení, ako je ateroskleróza a zvýšený krvný tlak. Terapia je vhodná aj ako podporná liečba pri už prebiehajúcich akútnych zápalových a infekčných ochoreniach. Pravidelná infúzna liečba s vitamínom C vás nabije novou energiou a vitalitou.


2. CALM simple 130 €
– vitamín C
– magnézium

CALM combined 160 €
+ želeho, selén, zinok

POPIS: Vnútrožilový infúzny roztok magnézia, vitamínu a stopových prvkov pôsobí ukludňujúco a relaxačne. Kokteil utišuje vnútorný nekľud, podporuje imunitu, zvyšuje obranyschopnosť, znižuje riziko kŕčových stavov a podporuje strebávanie živín v tráviacom trakte. Je vhodný pri stresujúcom životnom štýle, pri sklonoch k tetánii, pre neurotických sklonoch a syndróme vyhorenia. Kokteil znižuje hladinu alkoholu v krvi.


3. HYDRATION simple 130 €
– vitamín C / B
– magnézium

HYDRATION combined 160 €
+ sodík, draslík, železo, zinok

POPIS: Hydratačný vitamínový infúzny roztok je vhodný pri stavoch dehydratácie, únavy a vyčerpania organizmu. Kokteil aplikovaný intravenózne dodá telu potrebnú hydratáciu , energiu, vitalitu, pomôže pri zvýšenej psychicke a fyzickej záťaži, uvoľní svalstvo aj napätie. Navyše roztok pôsobí aj rejuvenizačne-omladzujúco.


4. ANTIAGE simple 130 €
– retinol
– vitamín D / E / K / B12
– sójový olej

ANTIAGE combined 160 €
+ zinok, stopové prvky, ióny

POPIS: Sterilný koncentrát v tuku rozpustných multivitamínov pôsobí ako vysoko účinný v boji proti starnutiu. Roztok má vplyv okrem celkovej regenerácii organizmu aj na tvorbu kolagénu a predchádza vzniku vrások. Kolagénstimulácia podporí prirodzenú krásu, fungovanie tela a celkový wellbeing. Pravidelné podávanie infúznych antiage koktejlov sa odzrkadlí na zlepšení stavu vlasov, nechtov, ďasien a pokožky.


5. VITAMIN BOOSTER simple 130 €
– tiamin
– riboflavin
– pyridoxin
– biotin
– vitamín B12
– kyselina listová

VITAMIN BOOSTER combined 160 €
+ sodik, draslik, horčik, meď, selén, mangán, chróm, zinok, železo

POPIS: Multivitamínový infúzny koktejl je zameraný na deficit mikronutričných hodnôt a podporu trávenia. Super roztok vitamínov, minerálov a stopových prvkov prispieva k správnej látkovej premene pre tvorbu energie, podporuje normálnu hormonálnu aktivitu, imunitu a obranychopnosť organizmu, komplex vitamínov B podporuje nervový systém a udržiava mozog v zdravej kondícii, vitamín C a kyselina listová pôsobí ako antioxidant, biotín podporuje rast a kvalitu vlasov a nechtov, prispieva k správnej látkovej premene pre tvorbu energie.


6. ENERGY BOOSTER 160 €
– komplex vitamínov B / C
– magnézium
– železo
– mangán
– draslík
– sodík
– zinok

POPIS: Športový kokteil energy booster sa podáva za účelom dodania energie a regeneráciu svalov, kĺbov a šliach. Cieľom intravenóznej liečby je zlepšiť zdravotný stav, prijať potrebné množstvo vitamínov, elektrolytov a vody. Pôsobí proti oxydačnému stresu, urýchľuje hojenie, regeneráciu tela, zvyšuje funkciu imunitného systému, zlepšuje obranyschopnosť, metabolizmus, bunkovú výmenu, vyživuje svalovú hmotu a buduje energiu v tele. Je vhodný pre športovcov s vysokou fyzickou aktivitou.

Využite naše akcie

AKCIA

ODSTRÁNENIE TETOVANIA

Odstránenie tetovania v akciových cenách

Chcem vedieť viac

AKCIA

PLEŤ – Ala Palla Treatments

Ala Palla Treatments - Lunch break 50 min v akciovej cene 70€

Chcem vedieť viac

AKCIA

VLASY – MEZOTERAPIA

Vlasová mezoterapia - hustota, lesk, dĺžka v zvýhodnenej cene 95€

Chcem vedieť viac