Infolinka & Objednávky

0918 500 282

OMLADENIE POKOŽKY BIOREPEELOM CI3

Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií. Kombinácia aktívnych zložiek účinne bojuje proti vráskam, pigmentácii a akné. Spôsobuje revitalizáciu pokožky hlbokú stimuláciu pokožky. Je taktiež schopný riešiť viac problémov pokožky.

Je vhodný pre tých, kto nemôže alebo nechce podstúpiť injekčnej revitalizáciu. Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti. Výborne sa kombinuje s injekčnými a prístrojovými technológiami.

Bližšie informácie

BioRePeel je vynikajúci proti starnutiu, pretože obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a vitamíny, ktoré vaša pokožka potrebuje.

Obsahuje aj 35% TCA (na tvár a krk) a 50% TCA (na telo) a GABA (kyselina gama-aminomaslová), ktorá uvoľňuje svaly a tým znižuje vrásky.

Výsledkom je, že kombinácia aktívnych zložiek jej umožňuje účinne zabrániť starnutiu kože. Tiež znižuje poškodenie UV žiarením, pigmentáciou alebo akné. Podstata liečby spočíva v jej miernej exfoliácii. Okrem toho silná stimulácia biosyntetických procesov obnovuje štruktúru kože.

Okrem toho je liečba vhodná pre mladú pleť počas akútnych štádií akné, čiernych hláv, s nedávnym alebo „čerstvým“ zjazvením, ako aj pri ošetrovaní jemných vrások.

Využite naše akcie

AKCIA

Laserová Epilácia – Dolné Končatiny

Balíček 5 ošetrení v akciovej cene 990 €
(pôvodná cena 1 200 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Laserová Epilácia – Podpazušie

Balíček 5 ošetrení v akciovej cene 205 €
(pôvodná cena 245 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Laserová Epilácia – Bikiny Line

Balíček 5 ošetrení v akciovej cene 210 €
(pôvodná cena 240 €)

Chcem vedieť viac