Infolinka & Objednávky

0918 500 282

OMLADENIE POKOŽKY BIOREPEELOM CI3

Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií. Kombinácia aktívnych zložiek účinne bojuje proti vráskam, pigmentácii a akné. Spôsobuje revitalizáciu pokožky hlbokú stimuláciu pokožky. Je taktiež schopný riešiť viac problémov pokožky.

Je vhodný pre tých, kto nemôže alebo nechce podstúpiť injekčnej revitalizáciu. Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti. Výborne sa kombinuje s injekčnými a prístrojovými technológiami.

Bližšie informácie

BioRePeel je vynikajúci proti starnutiu, pretože obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a vitamíny, ktoré vaša pokožka potrebuje.

Obsahuje aj 35% TCA (na tvár a krk) a 50% TCA (na telo) a GABA (kyselina gama-aminomaslová), ktorá uvoľňuje svaly a tým znižuje vrásky.

Výsledkom je, že kombinácia aktívnych zložiek jej umožňuje účinne zabrániť starnutiu kože. Tiež znižuje poškodenie UV žiarením, pigmentáciou alebo akné. Podstata liečby spočíva v jej miernej exfoliácii. Okrem toho silná stimulácia biosyntetických procesov obnovuje štruktúru kože.

Okrem toho je liečba vhodná pre mladú pleť počas akútnych štádií akné, čiernych hláv, s nedávnym alebo „čerstvým“ zjazvením, ako aj pri ošetrovaní jemných vrások.

Využite naše akcie

AKCIA

Balíček UNISON

4 procedúry v akciovej cene 350€
(pôvodná cena 400€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

TVÁROVÁ MEZOTERAPIA

Procedúra v akciovej cene 99€
(pôvodná cena 130€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

CARBON PEEL

Ošetrenie v akciovej cene 90 €
(pôvodná cena 220€)

Chcem vedieť viac