Infolinka & Objednávky

0918 500 282

VYTVORTE SI KOLAGÉN POMOCOU RÁDIOFREKVENČNEJ TECHNOLÓGII

Neexistuje veľa ošetrení pleti, ktoré sa môže pochváliť okamžitými výsledkami. Rádiofrekvenčné (RF) spevnenie pokožky je jedným z tých vzácnych klenotov, ktoré viditeľne vypĺňajú pokožku a zanechávajú vás žiarivú po každom jednom sedení. A to nie je ani tá najlepšia časť.

Túto procedúru si zamilujete, pretože jej účinky napínanie pokožky pokračujú ešte dlho po ukončení ošetrenia. V skutočnosti si pri každom sedení môžete užiť kumulatívne omladzujúce účinky a postupné zlepšovanie, ktoré sa časom zvyšuje.

Bližšie informácie

Ako prebieha táto procedúra?

Neinvazívne ošetrenie prebieha tak že si pokožku predpripravíme rádiofrekvenciou, následne zapracuvávame do pokožky Skin Booster, pomocou tripolárnej rádiofrekvenčnej hlavice. TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, čím sa pokožka prehrieva a vo vnútorných vrstvách sa tvorí nový kolagén. TriPollar rádiofrekvenčná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť na ošetrenie všetkých typov pleti, a to po celý rok. Ošetrenie TriPollar hlavicou je úplne bezbolestné a výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení. Táto voľba je tiež vhodná na zmiernenie strií.

Pre dokonalý výsledok odporúčame postúpiť s procedúrou Carbon Peel. Táto procedúra je veľmi prospešná pre ľudí s mastnou pokožkou, čiernymi bodkami, zväčšenými pórmi, matnou kožou a akné na tvári, alebo tele. Je tiež vynikajúcim spôsobom na odfarbenie a osvieženie pokožky, čím poskytuje okamžitý osviežujúci vzhľad a zanecháva pokožku jemnejšiu a pevnejšiu.

Pri tomto ošetrení používame špeciálny ANTI AGE SKIN BOOSTER, ktorý je bohatý na biometrické peptídy, stabilizované vitamíny, minerály, aminokyseliny, DNA. Ošetrenie je obzvlášť vhodné na problémy ako sú fotostarnutie, nerovnomerný odtieň pleti, hyperpigmentácia, dehydrovaná pleť a mnoho dalších. Taktiež slúži na posiľnenie pokožky pred estetickými procedúrami.

Využite naše akcie

AKCIA

IV Therapy – Imunobooster

Procedúra v akciovej cene 70€
(pôvodná cena 90€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Balík LPG

10 procedúr v akciovej cene 500 €
(pôvodná cena 650 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Vlasová MEZOTERAPIA

Regenerácia vlasov v akciovej cene 105 €
(pôvodná cena 130 €)

Chcem vedieť viac