Infolinka & Objednávky

0918 500 282

IEM SPA IV THERAPY

IV THERAPY je séria špeciálne namiešaných intravenóznych roztokov, pomocou ktorých môžete napomôcť ozdraviť či regenerovať svoje telo, dodať mu potrebnú energiu a vitamíny.

Naboostovať si imunitu či zlepšiť stav pleti, vlasov a nechtov. V tomto programe si môžete vybrať až zo šiestich unikátnych variant, ktoré vám budú sedieť.

VARIANTY IV THERAPY

IMUNOBOOSTER
Intravenózny infúzny roztok s obsahom kyseliny askorbovej /vitamín C/, je vhodný na podporu imunity organizmu a prevenciu chorôb. Kokteil zvyšuje antioxidačnú ochranu organizmu, chráni pred poškodzujúcimi účinkami voľných radikálov, zlepšuje absorbciu železa z tráviaceho traktu, znižuje riziko sezónnych viróznych ochorení, rôznych infekčných ochorení, karcinogénov v tráviacom trakte a vážnych ochorení, ako je ateroskleróza a zvýšený krvný tlak. Terapia je vhodná aj ako podporná liečba pri už prebiehajúcich akútnych zápalových a infekčných ochoreniach. Pravidelná infúzna liečba s vitamínom C vás nabije novou energiou a vitalitou.


CALM simple / combined
Vnútrožilový infúzny roztok magnézia, vitamínu a stopových prvkov pôsobí ukludňujúco a relaxačne. Kokteil utišuje vnútorný nekľud, podporuje imunitu, zvyšuje obranyschopnosť, znižuje riziko kŕčových stavov a podporuje strebávanie živín v tráviacom trakte. Je vhodný pri stresujúcom životnom štýle, pri sklonoch k tetánii, pre neurotických sklonoch a syndróme vyhorenia. Kokteil znižuje hladinu alkoholu v krvi.


HYDRATION simple / combined
Hydratačný vitamínový infúzny roztok je vhodný pri stavoch dehydratácie, únavy a vyčerpania organizmu. Kokteil aplikovaný intravenózne dodá telu potrebnú hydratáciu , energiu, vitalitu, pomôže pri zvýšenej psychicke a fyzickej záťaži, uvoľní svalstvo aj napätie. Navyše roztok pôsobí aj rejuvenizačne-omladzujúco.


ANTIAGE simple / combined
Sterilný koncentrát v tuku rozpustných multivitamínov pôsobí ako vysoko účinný v boji proti starnutiu. Roztok má vplyv okrem celkovej regenerácii organizmu aj na tvorbu kolagénu a predchádza vzniku vrások. Kolagénstimulácia podporí prirodzenú krásu, fungovanie tela a celkový wellbeing. Pravidelné podávanie infúznych antiage koktejlov sa odzrkadlí na zlepšení stavu vlasov, nechtov, ďasien a pokožky.


VITAMIN BOOSTER simple / combine
Multivitamínový infúzny koktejl je zameraný na deficit mikronutričných hodnôt a podporu trávenia. Super roztok vitamínov, minerálov a stopových prvkov prispieva k správnej látkovej premene pre tvorbu energie, podporuje normálnu hormonálnu aktivitu, imunitu a obranychopnosť organizmu, komplex vitamínov B podporuje nervový systém a udržiava mozog v zdravej kondícii, vitamín C a kyselina listová pôsobí ako antioxidant, biotín podporuje rast a kvalitu vlasov a nechtov, prispieva k správnej látkovej premene pre tvorbu energie.


ENERGY BOOSTER
Športový kokteil energy booster sa podáva za účelom dodania energie a regeneráciu svalov, kĺbov a šliach. Cieľom intravenóznej liečby je zlepšiť zdravotný stav, prijať potrebné množstvo vitamínov, elektrolytov a vody. Pôsobí proti oxidačnému stresu, urýchľuje hojenie, regeneráciu tela, zvyšuje funkciu imunitného systému, zlepšuje obranyschopnosť, metabolizmus, bunkovú výmenu, vyživuje svalovú hmotu a buduje energiu v tele. Je vhodný pre športovcov s vysokou fyzickou aktivitou.

Využite naše akcie

AKCIA

Premium N mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 120 €
(pôvodná cena 150 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Anti-Age L mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 130 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Plazmaterapia + Exozómy – 1 Lokalita

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 260 €
(pôvodná cena 330 €)

Chcem vedieť viac