Tekuté ihly – Vyhladia a rozjasnia vašu pleť už do 72 hodín.

Máte strach z ihiel no napriek tomu podstupujete zdĺhavé ošetrenia na vylepšenie vašej pleti? Máme pre vás skvelé riešenie.

Tekuté ihly – CELLSTORY a MERACLETOX – sú sbsolútnou inováciou v oblasti ošetrenia pleti. Vyskúšajte a účinky uvidíte už za pár dní.

CELLSTORY

Mezoterapia bez ihiel. Inovatívna zložka MicroSpear® je založená na povrchovej tramatizácii pomocou 50 000 mikroskopických ihiel, získaných z hydrolyzovanej morskej huby. Ošetrenie prinesie vašej pleti vyhladený povrch, potláčia tvorbu vrások a dokonale ju zhydratujú.

Ošetrenie je vhodné pre problematickú pleť – hojí akné a potláča pigmentové škvrny s výsledkami viditeľnými už do 72 hodín po aplikácii.

 

MIRACLETOX

Dokonalý program na vrátenie času. MIRACELTOX je nový unikátny koncept proti stárnutiu a bojom s nedokonalostami pleti. Tento výnimočný koncept ošetrenia „zobudí“ vašu pleť zo spánku a navráti jej vitalitu. Vaša pleť bude už do 72 hodín od ošetrenia viditeľne rozjasnená a pružnejšia.

Ako je to možné? Tekuté ihly MIRACELTOX taktiež obsahujú zložku MicroSpear®. Pri MIRACELTOXe je ale na rozdiel od CELLSTORY odvodená z hydrolyzovanej sladkovodnej špongie. Táto špongia nie je nič iné ako zhluk buniek, ktoré držia pokope malé ihličkovité telá oxidu kremičitého (30 000 ihličiek mirko veľkosti). Vďaka týmto mikro ihličkám sa vyživujúce látky dostanú až do tej najdôležitejšej vrsty vašej plety – dermy.

Obe ošetrenia sú maximálne komfortné, s minimálnym následným začervenaním.

 

Objednajte sa na tekuté ihly na tomto odkaze -> CELLSTORY / MIRACLETOX