Infolinka & Objednávky

0918 500 282

ŽIARIVÁ PLEŤ BEZ AKNÉ

Face cleaning je dôležitý, odstraňuje nečistoty a špinu, ktoré sa na pleti nahromadili počas vášho bežného dňa. I každodenné nosenie make-upu je pre vašu tvár neľahká záležitosť.

Všetci túžime najmä po krásnej pleti, bez kazov. Aby ste mali však vašu tvár jasnú a pleť žiarivú, je treba sa jej i náležite venovať. Ošetrenie je vhodné najmä pre mladistvú pleť s akné.

Bližšie informácie

ACTIVE 4

Hĺbkové čistenie pleti je veľmi dôležitou súčasťou starostlivosti o pokožku. Využíva sa najmä pri aknóznej pleti s komedomami a zápalmi. Ručné ošetrovanie prejavov akné, pri ktorom sa upchaté mazové žľazy otvoria a prečistia. To všetko za pomoci dvoch krokov prístrojového ošetrenia HF: Active 4 a Beta HD.

SKIN SCRUBBER

Skin Scrubber alebo tiež aj hydroabrázia sa používa na oblast tváre a dekoltu. Je vhodná pre každý typ pokožky. Hydroabráziou sad dá robiť peeling, hydratovať pokožku a stimulovať cirkuláciu krvi. Hydroabrazívna metóda je okrem toho účinná pri zrohovatenej koži, slzných vakoch, vráskach, akné a poruchách pigmentácie. Zlepší sa prekrvenie, stimuluje bunkový metabolizmus a aktivujú sa lymfatické dráhy.

Využite naše akcie

AKCIA

Vlasová Mezoterapia

Vlasové ošetrenie v akciovej cene 105 €
(pôvodná cena 130 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

EXILIS Face

Tvárové ošetrenie v akciovej cene 160 €
(pôvodná cena 200 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

LPG

Balík 10 telových ošetrení v akciovej cene 500 €
(pôvodná cena 650 €)

Chcem vedieť viac