Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Estetická dermokozmetika

Neinvazívne ošetrenie Hydrafacial zlepšuje zdravie pokožky, rieši individuálne problémy a spôsobuje, že pleť je okamžite rozžiarená.

Rozdiel od tradičných ošetrení tváre je, že dosiahuje strojovo hlbší prienik a dlhšie trvajúce výsledky.

Bližšie informácie

Ošetrenie prebieha v piatich krokoch:

  1. Exfoliácia – začína odstraňovaním odumretého tkaniva s pomocou exfoliačného nadstavca s jemnými brúsnymi hrotmi. Zároveň je silne podporená jej hydratovanosť.
  2. Chemický peeling – ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylovej spôsobí ďalší nevyhnutný krok pre očistenie pleti.
  3. Extrakcia a čistenie do hĺbky – odstránia sa nežiaduce mazové zátky z pórov kože. Zameriavame sa najmä na T-zónu tváre: oblasť čela a nosa. Používa sa účinný hydratačný roztok s prirodzenými látkami kyseliny salicovej.
  4. Použitie komplexu peptidov – roztok apuplky (Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5) minimalizuje jemné línie a vrásky a obnovuje pružnosť pokožky.
  5. Aplikácia antioxidantov a hydratácia – roztok mixu antioxidačných látok (kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín) zaručuje maximálnu hydratáciu, ochranu a vyživenie pleti po ošetrení.

V IEM SPA ponúkame ku klasickému ošetreniu HydraFacial aj špeciálne Booster ošetrenie (Omorovicza,JLo,Britenol), ktoré znásobí efekt ošetrenia a naplní potreby Vašej pokožky.

Hydrafacial milujú aj muži. Zároveň nezabúdame i na mladších. V IEM SPA ponúkame aj HydraFacial TEENAGE, určený pre mladú pokožku. Pomáha pri boji s akné a účinne lieči nedostatky mladej pokožky.

Využite naše akcie

AKCIA

Premium N mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 120 €
(pôvodná cena 150 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Anti-Age L mezoterapia – Tvár

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 130 €
(pôvodná cena 160 €)

Chcem vedieť viac

AKCIA

Plazmaterapia + Exozómy – 1 Lokalita

Pleťové ošetrenie v akciovej cene 260 €
(pôvodná cena 330 €)

Chcem vedieť viac