Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Estetická dermokozmetika

Získajte najlepšiu pleť svojho života vďaka HYDRAFACIAL.
Naše neinvazívne ošetrenie zlepšuje zdravie pokožky, rieši individuálne problémy a spôsobuje, že pleť je okamžite rozžiarená. Rozdiel od tradičných ošetrení tváre je, že sa vykonáva pomocou zariadenia a nie ručne, aby sa dosiahol hlbší prienik a dlhšie trvajúce výsledky.

Hlavica HYDRAFACIAL prístroja, funguje ako vysávač na otvorenie pórov pre hĺbkové čistenie a ľahké odstránenie nečistôt a odumretých kožných buniek. Umožňuje tiež aktívnym zložkám v našich posilňovacích sérach preniknúť hlbšie, pre čo najefektívnejšiu liečbu.

 

 

Bližšie informácie

Ošetrenie prebieha v piatich krokoch:

  1. Exfoliácia – začína odstraňovaním odumretého tkaniva s pomocou exfoliačného nadstavca s jemnými brúsnymi hrotmi. Týmto ošetrením sa odstránia mŕtve bunky kože – docháza k jemnému obrúseniu povrchu pleti a zároveň je silne podporená jej hydratovanosť.
  2. Chemický peeling – prebieha tak, že sa do kartridžového nadstavca vloží ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylovej.
  3. Extrakcia a čistenie do hĺbky – pôsobením extrakčného nadstavca sa odstránia nežiaduce mazové zátky z pórov kože. Zameriavame sa najmä na T-zónu tváre: oblasť čela a nosa. Používa sa účinný hydratačný roztok s prirodzenými látkami kyseliny salicovej.
  4. Použitie komplexu peptidov – do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov – Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5. Tento roztok minimalizuje jemné línie a vrásky a obnovuje pružnosť pokožky.
  5. Aplikácia antioxidantov a hydratácia – ošetrenie prebieha prostredníctvom využitia nadstavca na infúziu roztoku do kože. Roztok obsahuje mix antioxidačných látok: kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručuje maximálnu hydratáciu, ochranu a vyživenie pleti po ošetrení.

Využite naše akcie

LIMITED

EMSCULPT (6 ošetrení)

6 ošetrení v špeciálnej akciovej cene 1450 €
(pôvodná cena 2900 €)

Chcem vedieť viac

LIMITED

Hydrafacial Omorovicza

Tvárové ošetrenie v špeciálnej akciovej cene 115 €
(pôvodná cena 165 €)

Chcem vedieť viac

LIMITED

LUMECCA IPL PHOTOFACIAL

Tvárové ošetrenie v špeciálnej akciovej cene 120 €
(pôvodná cena 200 €)

Chcem vedieť viac