Infolinka & Objednávky

0918 500 282

Estetická dermokozmetika

HydraFacial MD je neinvazívna, viacstupňová liečba, ktorá spája výhody ďalšej úrovne hydradermabrázie: chemickej šupky a špeciálneho dodania antioxidantov, kyseliny hyalurónovej a peptidov. Liečba môže byť prispôsobená špecifickým problémom pokožky.

Jedným z týchto problémov je zvrátenie veku. Pre túto konkrétnu liečbu sa začleňuje CTGF ™ (rastový faktor spojivového tkaniva), ktorý je špeciálne určený na regeneráciu zdravia pokožky podporou produkcie kolagénu a elastínu, čo pomáha znižovať vzhľad jemných línií a vrások.

Bližšie informácie

Ošetrenie prebieha v piatich krokoch:

  1. Exfoliácia – začína odstraňovaním odumretého tkaniva s pomocou exfoliačného nadstavca s jemnými brúsnymi hrotmi. Týmto ošetrením sa odstránia mŕtve bunky kože – docháza k jemnému obrúseniu povrchu pleti a zároveň je silne podporená jej hydratovanosť.
  2. Chemický peeling – prebieha tak, že sa do kartridžového nadstavca vloží ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylovej.
  3. Extrakcia a čistenie do hĺbky – pôsobením extrakčného nadstavca sa odstránia nežiaduce mazové zátky z pórov kože. Zameriavame sa najmä na T-zónu tváre: oblasť čela a nosa. Používa sa účinný hydratačný roztok s prirodzenými látkami kyseliny salicovej.
  4. Použitie komplexu peptidov – do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov – Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5. Tento roztok minimalizuje jemné línie a vrásky a obnovuje pružnosť pokožky.
  5. Aplikácia antioxidantov a hydratácia – ošetrenie prebieha prostredníctvom využitia nadstavca na infúziu roztoku do kože. Roztok obsahuje mix antioxidačných látok: kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručuje maximálnu hydratáciu, ochranu a vyživenie pleti po ošetrení.

Využite naše akcie

AKCIA

TVÁROVÁ MEZOTERAPIA

Mezoterapia tvárová (5 ošetrení) v akciovej cene 390€
(pôvodná cena 490€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

CARBON PEEL

CARBON PEEL tváre v akciovej cene 99 €
(pôvodná cena 200€)

Chcem vedieť viac

AKCIA

LASEROVÁ EPILÁCIA

Laserová epilácia v akciových cenách podľa lokality 230€ / 45 € / 65€
(pôvodná cena 280€ / 60€ / 80€)

Chcem vedieť viac